zbieramy nakrętki dla psów w potrzebie

 - kręci Cię taka akcja? Przyłącz się do nas

 

Zbiórka nakrętek to popularna inicjatywa charytatywno-ekologiczna i pewnie już się z nią spotkaliście. My postanowiliśmy podjąć się tej akcji, by zebrać fundusze na pomoc psom w potrzebie.
Mamy nadzieję, że Was to kręci i przyłączycie się do naszej akcji :)

Zbieranie nakrętek to nie jest łatwa sprawa, żeby zebrane surowce "zarobiły" potrzebne są naprawdę duże ilości nakrętek, ale z drugiej strony każdego dnia używamy pasty do zębów, szamponów, pijemy butelkowane napoje, używamy płynów do płukania, itp., a więc każdego dnia mamy w ręce nakrętkę, która może pomóc.

Zbieramy surowce wtórne w postaci nakrętek PET, które lub dochód z których przekażemy  w 100% na pomoc psom, a na co konkretnie? Na wsparcie schronisk, fundacji, na karmę, na koce na zimę, na wsparcie leczenia i ratowanie psów skrzywdzonych przez człowieka czy przygotowanie psów do adopcji - na to co akurat będzie potrzebne.
Mamy nadzieję, że akcja się powiedzie i będziemy mogli zrealizować wszystkie te cele i to nie raz.

Liczymy na Waszą pomoc, zbierajcie nakrętki przesyłajcie je / przynoście do biura e-mordka.pl lub do naszych partnerów (lista partnerów udostępniona zostanie wkrótce)

adres biura e-mordka.pl : 41-700 Ruda Śląska, ul. Bukowa 13

Nasza akcja prowadzona jest lokalnie, niestety nie jesteśmy w stanie zorganizować punktów odbioru nakrętek w każdym mieście, dlatego jeśli nie macie możliwości przekazania nakrętek na rzecz naszej akcji to zachęcamy do wsparcia podobnych akcji w Waszej okolicy.