Wyjątkowe produkty i pomysły na prezent dla miłośników zwierząt

- Kolekcja DOGS -

Poznaj naszą autorską kolekcję DOGS, zaprojektowaną z myślą o najbardziej wymagających psiolubnych człowiekach, wykonaną z wysokiej jakości porcelany, z interesującymi motywami i dodatkami jakich nie znajdziesz nigdzie indziej...
Kolekcja idealna dla miłośników psów, designu i dobrego stylu.
 
Jako pierwszy przedstawiam Wam kubek I KISSED A DOG, AND I LIKED IT kubek z pięknie błyszczącymi kryształkami
Kubek o delikatnie obłym kształcie, wykonany z porcelany o śnieżnobiałym odcieniu. Nad literką "i" w słowie kissed umieszczony jest kryształek, co nadaje zdobieniu ekskluzywny charakter.
Nadruk oraz kryształek umieszczone są z obu stron kubka (!), co wyróżnia go spośród konkurencji, gdzie nadurki umieszczone są zwykle tylko z jednej stronyu kubka. Tym niezwykłym zdobieniem możesz się więc cieszyć niezależnie od tego jak trzymasz kubek.
Nadruk został wypalony w piecu w temperaturze 800 stopni C dzięki czemu jest on trwały i odporny na zmywanie w zmywarkach, jednak z uwagi na umieszczony na kubku kryształek zaleca się mycie ręczne.
Kubek pakowany jest w brązowy kartonik eko. Pojemność kubka: 280 ml
 
* * *
 
Kolejna propozycja to kubek z dwustronnym nadrukiem I'M ONLY TALKING TO MY DOG TODAY / DOGS, BECAUSE PEOPLE SUCK
Kubek o delikatnie zaokrąglonych, ergonomicznych kształtach, wykonany ze szlachetnej i bardzo wytrzymałej, kremowo-białej porcelany New Bone China. Idealny dla najbardziej wymagających psich wielbicieli.
Nadruk umieszczony jest z obu stron kubka - z jednej strony jest to napis "I'M ONLY TALKING TO MY DOG TODAY", natomiast z drugiej "DOGS, BECAUSE PEOPLE SUCK" - możesz się nim cieszyć niezależnie od tego jak trzymasz kubek. Nadruk został wypalony w piecu w temperaturze 800 stopni C dzięki czemu jest on trwały i odporny na zmywanie w zmywarkach.
Wysoka jakość i wytrzymałość porcelany oraz trwałe zdobienie pozwolą Ci cieszyć się tym kubkiem przez długi czas.
Kubek pakowany jest w brązowy kartonik eko. Pojemność kubka: 360 ml
 
* * *
 
 DOGS NEVER LIE ABOUT LOVE - zgadzasz się z tym stwierdzeniem? To znalazłeś kubek idealny dla Ciebie!
Delikatnie zaokrąglony, ergonomiczny kształt, szlachetna i bardzo wytrzymała porcelana New Bone China o lekko, kremowo-białym odcieniu z pewnością spełi Twoje oczekiwania.
Nadruk umieszczony jest wokół kubka, wzbogacony o szkice serca i psiej łapki - możesz się nim cieszyć niezależnie od tego jak lubisz trzymać kubek.
Nadruk został wypalony w piecu w temperaturze 800 stopni C dzięki czemu jest on trwały i odporny na zmywanie w zmywarkach.
Kubek pakowany jest w brązowy kartonik eko. Pojemność kubka: 360 ml
 
* * *
 
W naszej kolekcji znajdziesz także coś dla sportowców i miłośników zdrowego trybu życia - nasz fit-shaker
Shakery kojarzą się z odżywkami białkowymi i nasz fit-shaker świetnie się sprawdzi w ich przygotowaniu, ale nie tylko... w naszym fit-shakerze przygotujesz domowego izotonika czy wodę kokosową! Możesz w nim także zabrać zdrowy koktajl do pracy czy po prostu wodę.
Shaker świetnie sprawdzi się także do dokładnego wymieszania suplementów dla Twojego pupila :)
Nasz fit-shaker wykonany jest w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Szczelny i  estetyczny.
Pojemność: 600ml. Bezpieczny w zmywarkach i mikrofali. Shaker zawiera wyciągane sito.
 
 
Produkty z naszej kolekcji świetnie sprawdzą się jako prezenty, więc jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby, to zapewniam, że każdy produkt z naszej kolekcji będzie idealny.
 
Produkty z kolekcji DOGS znajdziesz tutaj