Szelki i smycze dla kota

Koty to wyjątkowi domownicy, ale i są ciekawe świata - pomożemy Ci spełnić ich potrzeby w domowym zaciszu, ale i te gdy chcesz mu zapewnić możliwość eksploracji terenu na zewnątrz.

Normą od zawsze były spacery z psem, ale spacer z kotem to już żadna nowość. Zwykło się dzielić koty na te wychodzące i nie. Często koty "nie wychodzące" nie wychodzą z domu bo boimy się o ich bezpieczeństwo i słusznie. Jednak warto szukać rozwiązań.

Koty chadzają własnymi ścieżkami, jednak jeśli chcesz dać im możliwość wychodzenia i jednocześnie mieć kontrolę i zapewnić bezpieczeństwo to szelki i smycz są niezbędne.

Spacer z kotem to okazja, by kot poznał nowy teren, pobył na słońcu, poznał nowe zapachy. Smycz i szelki dla kota dadzą Ci gwarancję, że kot nie ucieknie, nie zgubi się, będzie bezpieczny, a w razie gdyby się czegoś przestraszył, będziesz blisko.

Szeli dla kota nie utrudniają i nie zabierają mu swobody ruchów, ale zapewniają bezpieczeństwo. Powinny mieć możliwość regulacji, by dopasować je prawidłowo do kociego ciałka i powinny być stosunkowo lekkie.
Szelki i smycze dla kotów przydadzą się także jeśli podróżujecie samochodem czy idziecie do weterynarza, a ty nie chcesz cały czas trzymać pupila zamkniętego w transporterze czy domu.