o nas

E-MORDKA.PL - DOGS, CATS & LIFESTYLE SHOP
to miejsce, w którym łączymy troskę, odpowiedzialność i miłość do zwierząt
e-mordka.pl to starannie wyselekcjonowane akcesoria dla zwierząt, w tym także akcesoria rehabilitacyjne i dla psów przewodników, designerskie psie i kocie meble, naturalne kosmetyki do pielęgnacji oraz pyszne i zdrowe karmy i przysmaki - absolutnie wyjątkowe produkty dla psów, kotów i ich kochających opiekunów.

Staramy się stworzyć idealną harmonię między psem a jego opiekunem oferując im produkty, które uprzyjemią im wspólnie spędzany czas na spacerach, zabawach, w pracy czy podczas relaksu.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów marki JULIUS-K9® dla psów towarzyszących, sportowych, pracujących, psów przewodników i psów wymagających rehabilitacji oraz ich opiekunów.

dla kogo jesteśmy?
• dla wymagających, świadomych opiekunów zwierząt, którzy cenią wysokiej jakości, sprawdzone produkty,
• dla nowoczesnych opiekunów, osób uprawiających sport ze swoim psem,
• dla opiekunów psów pracujących,
• dla opiekunów, których pupile wymagają rehabilitacji,
• dla psów, które są przewodnikami dla swoich opiekunów,
• dla miłośników zwierząt,

kim jesteśmy?
nasz team tworzą nierozłączny duet człowiek&pies, czyli Basia & Hugo oraz osoby, które nam na co dzień bardzo pomagają w organizacji, pakowaniu, przenoszeniu ciężarów, transporcie i dostarczaniu paczek na terminal kurierski w późnych godzinach wieczornych: Janek, Iza oraz Błażej :), a także niezwykłe i zdolne osoby prowadzące manufaktury współpracujące z naszym sklepem

a wcześniej?
wcześniej był paniczny strach przed psami pokonany dzięki... psu. Dziś już nie wyobrażam sobie swojego życia bez psa u boku, wiele się nauczyłam i nadal uczę, jednak na początku, jak niemal każdy opiekun popełniałam błędy, głównie żywieniowe i wychowawcze, które spowodowane były nieświadomością, głośnymi reklamami w mediach i brakiem dostępu do odpowiedniej wiedzy, a także trudnościami z dostępem do odpowiednich produktów na rynku, dlatego postanowiłam je odnaleźć i zgromadzić w jednym, zaufanym miejscu, z którego sama wraz z moim psem korzystam, gdzie właśnie teraz i Ty trafiłeś / trafiłaś... na e-mordka.pl

 

dziękuję, że tu jesteś i życzę udanych zakupów, a jeśli masz pytania to pisz śmiało lub zadzwoń :)