o nas

Wiele psich przedsięwzięć zaczyna się od pasji i miłości do zwierząt. Mój sklep również ma swoje korzenie w miłości do psów, ale moja historia zaczyna się inaczej - od strachu przed nimi...

Dwa wyjątkowe psy, choć nawet nie były moje, pomogły mi przekształcić ten strach w głęboką fascynację ich niewerbalnym systemem komunikacji. I nie mogło być inaczej - w moim życiu pojawił się mój pies. Miał on ogromny wpływ na rozwijanie pasji i fascynacji tymi zwierzętami. Dziś, jako miłośniczka psich talentów i sekretów, nadal stale się uczę, biorę udział w szkoleniach i konferencjach, zanurzam się w świecie psiej behawiorystki i niezwykłych psich umiejętnościach, by móc tą wiedzą się dzielić, by pomagać psom i ich opiekunom.

Szukając produktów dla swojego pupila, nie byłam przekonana co do jakości, trwałości czy odpowiedniości dla psów wrażliwych. Z tego powodu zdecydowałam się zgromadzić produkty, którym ufam, w jednym miejscu i trochę się tego zebrało ;)

Nasz sklep z akcesoriami dla psa, kota i opiekuna

to miejsce, w którym łączymy troskę, odpowiedzialność i miłość do zwierząt i dlatego na e-mordka.pl znajdziesz starannie wyselekcjonowane akcesoria dla psów i kotów. Mamy akcesoria rehabilitacyjne dla psów, akcesoria dla psów przewodników, designerskie psie i kocie meble, naturalne kosmetyki do pielęgnacji zwierząt oraz pyszne i zdrowe karmy i przysmaki dla psów i kotów - absolutnie wyjątkowe produkty dla psów, kotów i ich kochających opiekunów.

Stawiamy na jakość wykonania i jakość materiałów. Nasze akcesoria i zabawki dla psów są w różnych rozmiarach, tak by każdy pupil niezależnie od wieku i wielkości mógł z nich korzystać. Nasze produkty są też mocne i wytrzymałe, bo chcemy by posłużyły Wam na długo i nie rozleciały się po kilku spacerach czy zabawach. Są taże łatwe w codziennym zakładniu, zdejmowaniu i czyszczeniu. Przede wszystkim zwracamy uwagę na to, by produkt był dostosowany do potrzeb zwierzaka, a dopiero w dalszej kolejności do gustu opiekuna, bo nic nam z tego, że wszyscy będą zadowoleni oprócz psa i kota. Wszystko co znajduje się w naszym sklepie sami sprawdziliśmy i przetestowaliśmy, bo chcemy aby były to produkty nie tylko ładne, ale bezpieczne i użyteczne dla zwierząt.

Nasze akcesoria dla psów i kotów są sprytne - zawsze staramy się, aby miały wartość dodaną, praktyczną i przydatną na co dzień cechę oraz by wspierały Wasze relacje.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów marki JULIUS-K9® dla psów towarzyszących, sportowych, pracujących, psów przewodników i psów wymagających rehabilitacji oraz ich opiekunów.

dla kogo jesteśmy?

  • dla osób uprawiających sport ze swoim psem,
  • dla opiekunów psów pracujących,
  • dla opiekunów, których pupile wymagają rehabilitacji,
  • dla psów, które są przewodnikami dla swoich opiekunów,
  • i dla wszystkich, którzy chcą świadomie opiekować się swoim pupilem i budować z nim relację opartą na zaufaniu i szacunku.

jesteśmy blisko Ciebie, dołącz do nas jednym kliknięciem

Zależy nam na pięknym designie naszych akcesoriów dla psów i kotów, ale nie kosztem jakości. Starannie dobieramy produkty, które znajdą się w naszym sklepie, bo Twój pupil jest dla nas ważny.

Nie tylko sprzedajemy tu produkty, staramy się także pomagać w ich wyborze, edukować jak ich prawidłowo używać, jak dopasowywać. Walczę ze stereotypami, że coś jest najlepsze lub najgorsze dla psa, bo z doświadczenia i wielu szkoleń wiem, że często takie stereotypy wynikają z nieumiejętnego używania lub dopasowania akcesoriów.

Nasi Klienci mogą się do nas zwrócić z każdym pytaniem, jeśli czegoś nie mamy, to nie zostawiamy ich z problemem, polecimy kogoś lub coś odpowiedniego jeśli tylko mamy w tym zakresie wiedzę.

Lubimy spacerować i pies towarzyszy mi niemal wszędzie, dlatego szczególnie bliskie naszemu sercu są akcesoria dla psa i dla przewodnika przydatne w podróży samochodem, na wycieczkach, akcesoria na długie spacery, do dogtrekkingu, canicrossu i wszystkich aktywności z psem.

A Wy? Jak spędzacie wspólny czas?
Zapraszamy Cię do dołączenia do nas na facebook'u i instagram'ie oraz dzielenia się Waszymi chwilami :)
 - troszkę niżej, w stopce strony znajdziesz ikonki-linki do naszych społeczności - przywitajmy się tam :)

 

Dziękuję, że tu jesteś i życzę udanych zakupów, a jeśli masz pytania to pisz śmiało lub zadzwoń :)