o nas

E-MORDKA.PL - DOGS, CATS & LIFESTYLE SHOP

- sklep z akcesoriami dla psa, kota i opiekuna

to miejsce, w którym łączymy troskę, odpowiedzialność i miłość do zwierząt i dlatego na e-mordka.pl znajdziesz starannie wyselekcjonowane akcesoria dla psów i kotów. Mamy akcesoria rehabilitacyjne dla psów, akcesoria dla psów przewodników, designerskie psie i kocie meble, naturalne kosmetyki do pielęgnacji zwierząt oraz pyszne i zdrowe karmy i przysmaki dla psów i kotów - absolutnie wyjątkowe produkty dla psów, kotów i ich kochających opiekunów.

Stawiamy na jakość wykonania i jakość materiałów. Nasze akcesoria i zabawki dla psów są w różnych rozmiarach, tak by każdy pupil niezależnie od wieku i wielkości mógł z nich korzystać. Nasze produkty są też mocne i wytrzymałe, bo chcemy by posłużyły Wam na długo i nie rozleciały się po kilku spacerach czy zabawach. Przede wszystkim zwracamy uwagę na to, by produkt był dostosowany do potrzeb zwierzaka, a dopiero w dalszej kolejności do gustu opiekuna, bo nic nam z tego, że wszyscy będą zadowoleni oprócz psa / kota. Wszystko co znajduje się w naszym sklepie sami sprawdziliśmy i przetestowaliśmy, bo chcemy aby były to produkty nie tylko ładne, ale bezpieczne i użyteczne dla zwierząt.

Nasze akcesoria dla psów i kotów są sprytne - zawsze staramy się, aby miały wartość dodaną, praktyczną i przydatną na codzień cechę oraz by wspierały Wasze relacje.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów marki JULIUS-K9® dla psów towarzyszących, sportowych, pracujących, psów przewodników i psów wymagających rehabilitacji oraz ich opiekunów.

dla kogo jesteśmy?

  • dla wymagających, świadomych opiekunów psów oraz opiekunów kotów, którzy cenią wysokiej jakości, sprawdzone produkty,
  • dla nowoczesnych opiekunów, osób uprawiających sport ze swoim psem,
  • dla opiekunów psów pracujących,
  • dla opiekunów, których pupile wymagają rehabilitacji,
  • dla psów, które są przewodnikami dla swoich opiekunów,
  • dla wszystkich, którzy chcą świadomie opiekować się swoim pupilem i budować z nim relację opartą na zaufaniu i szacunku.

kim jesteśmy?

Mam na imię Basia i mam psa ;) Codziennie przychodzimy razem do pracy i oboje to lubimy. Hugo nie jest najgrzeczniejszy, uwielbia marchewkę, długie spacery i prezenty. To my zarządzamy sklepem, pakujemy paczki i niejednokrotnie wieczorami biegniemy do paczkomatu lub jedziemy na terminal kurierski, byście dostali je na drugi dzień. Mamy też pomocników, którzy nas na co dzień w tym wszystkim bardzo wspierają. Wierzę w naukę i poszerzam wiedzę, bo dzięki niej jesteśmy tu gdzie jesteśmy - coraz bardziej świadomi w zakresie dobrostanu zwierząt.

a wcześniej?

Wcześniej był paniczny strach przed psami pokonany dzięki... psu i dzięki temu, że zrozumiałam ich fascynujący niewerbalny system komunikacji. Dziś już nie wyobrażam sobie swojego życia bez psa u boku. Wiele się nauczyłam i nadal się uczę, a zaczęło się dawno temu od książki Turid Rugaas Sygnały uspokajające, jak psy unikają konfliktów Autorka zasiała we mnie to ziarnko fascynacji. Dziś zdobywam aktualną wiedzę z zakresu psiej komunikacji uczestnicząc w seminariach, szkoleniach i konferencjach behawiorystycznych, bo komunikacja w psim świecie jest szalenie ważna.

Na rynku jest wiele produktów dla psów i kotów, ale one mnie nie przekonywały co do jakości, co do zwyczajności, a przede wszystkim co do trwałości i tego czy są dobre dla mojego psa. Ładnie wyglądały na zdjęciach, ale po kilku spacerach traciły urok. Jakby tego było mało w przypadku psów wrażliwych i z alergiami często te barwione w fantastyczne wzory obroże czy szelki powodują podrażnienia, a gustowne legowiska mają marne wypełnienia i nie pozwalają psu wypocząć. Dlatego postanowiłam zgromadzić produkty, którym ufam w jednym miejscu, z którego sama wraz z moim psem korzystam, gdzie właśnie teraz i Ty trafiłeś / trafiłaś... na e-mordka.pl !

jesteśmy blisko Ciebie, dołącz do nas

Zależy nam na pięknym designie naszych akcesoriów dla psów i kotów, ale nie kosztem jakości i bezpieczeństwa. Starannie dobieramy produkty, które znajdą się w naszym sklepie, bo Twój pupil jest dla nas ważny.

Nie tylko sprzedajemy tu produkty, staramy się także pomagać w ich wyborze, edukować jak ich prawidłowo używać, jak dopasowywać. Walczę ze stereotypami, że coś jest najlepsze lub najgorsze dla psa, bo z doświadczenia i wielu szkoleń wiem, że często takie stereotypy wynikają z nieumiejętnego używania lub dopasowania akcesoriów.

Nasi Klienci mogą się do nas zwrócić z każdym pytaniem, jeśli czegoś nie mamy, to nie zostawiamy ich z problemem, polecimy kogoś lub coś odpowiedniego jeśli tylko mamy w tym zakresie wiedzę.

Lubimy spacerować i pies towarzyszy mi niemal wszędzie, dlatego szczególnie bliskie naszemu sercu są akcesoria dla psa i dla przewodnika przydatne w podróży samochodem, na wycieczkach, akcesoria na długie spacery, do dogtrekkingu, canicrossu i wszystkich aktywności z psem.

A Wy? Jak spędzacie wspólny czas?
Zapraszamy Cię do dołączenia do nas na facebook'u i instagram'ie oraz dzielenia się Waszymi chwilami :)
 - troszkę niżej, w stopce strony znajdziesz ikonki-linki do naszych społeczności - przywitajmy się tam :)

 

Dziękuję, że tu jesteś i życzę udanych zakupów, a jeśli masz pytania to pisz śmiało lub zadzwoń :)