Akcesoria i gadżety na spacer

Spacery to źródło ogromnej radości dla Twojego psa? Zadbaj o to, by ten wspólny czas wykorzystać jak najlepiej. W sklepie e-mordka mamy dla Ciebie akcesoria spacerowe, które przydadzą się nie tylko Tobie i Twojemu psu, lecz także Waszemu najbliższemu otoczeniu. Dzięki naszemu asortymentowi przygotujesz się na każdą ewentualność. Zobacz, co możesz u nas kupić! Oto gadżety, które odmienią Twoje spacery. 

Przydatne akcesoria na spacer z psem w sklepie e-mordka

Na spacer z psem zabierasz tylko smycz i dobry humor? To podstawowe wyposażenie nie zawsze jest jednak wystarczające. Podczas pobytu z psem na zewnątrz warto być przygotowanym na różne sytuacje. Akcesoria na spacer z psem, które zakupisz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, umilą Wam ten wspólny czas. Dzięki dostępnym u nas gadżetom zadbasz o nawodnienie pupila, posprzątasz po nim nieczystości i z łatwością nagrodzisz go za przyniesienie zabawki lub dobrze wykonany trening posłuszeństwa. Każdy z obecnych tu przedmiotów jest wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły i naprawdę przydatny w codziennym funkcjonowaniu. Wybierz akcesoria spacerowe, z których Ty i Twój pies będziecie regularnie korzystać.

Akcesoria spacerowe stworzone z troski o estetykę Twojego otoczenia

Temat sprzątania psich nieczystości jest palący, bo wielu właścicieli nadal tego nie robi. Powody takiego zachowania bywają różne, a jednym z nich jest niewystarczająca liczba koszy na śmieci na osiedlowych alejkach czy w miejskich parkach. Warto pamiętać jednak, że wygląd naszego najbliższego otoczenia zależy od nas wszystkich. Jako właściciele psów powinniśmy robić co w naszej mocy, by stan trawników nie budził żadnych zastrzeżeń. Daj przykład innym i do swoich akcesoriów na spacer z psem dołącz woreczki na odchody. Wraz z nimi możesz zakupić specjalny pojemnik do ich przechowywania. Dzięki temu odrywanie pojedynczych woreczków będzie wyjątkowo proste. Uprzątnięcie nieczystości po psie zajmuje dosłownie kilka sekund, a dzięki tej prostej czynności obszar Waszych codziennych spacerów zachęca do spędzania tu czasu.

Niezbędne akcesoria na długi spacer z psem – zadbaj o nawodnienie pupila

Zabierasz swojego psa na długie spacery? To doskonale, Twój pupil na pewno jest Ci za to wdzięczny. Warto mieć wówczas ze sobą akcesoria spacerowe, które dbają o odpowiednie nawodnienie psa. Wodę możesz co prawda zabrać w zwykłej plastikowej butelce, ale w takiej sytuacji podanie jej psu może nastręczyć Ci niemałych trudności. Zamiast tego warto sięgnąć po specjalną butelkę turystyczną na wodę dla psa, która wyposażona jest w pomysłowe poidło. Wystarczy, że ściśniesz butelkę, a woda napełni pojemnik, z którego Twój pupil będzie mógł wygodnie się napić. Zwróć uwagę również na inne akcesoria na spacer z psem, jak dwukomorowa butelka, w której możesz jednocześnie przechowywać wodę oraz przysmaki.

Akcesoria spacerowe: saszetki na psie przysmaki

Kieszenie Twoich spodni, bluz i kurtek są zawsze wypełnione psimi smakołykami, nawet wówczas, gdy Twój pupil jest daleko od Ciebie? To przypadłość, z którą zmaga się wielu właścicieli czworonogów. Zamiast jednak napełniać własne kieszenie przysmakami o intensywnym zapachu, możesz zakupić specjalne akcesoria spacerowe, które przejmą tę rolę. Mowa tu oczywiście o różnego rodzaju saszetkach na smakołyki. To do nich możesz włożyć ulubione psie cukierki, którymi nagrodzisz zwierzaka za przybiegnięcie na Twoje zawołanie czy przyniesienie Ci piłki lub patyka.

Niezwykły gadżet, którego warto użyć po każdym spacerze

Pies potrzebuje spaceru bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Na pewno często zdarza Ci się zatem wyprowadzać pupila w deszczu. Większość zwierzaków chętnie chodzi po błocie i tapla się w kałużach. Warto pomyśleć więc o akcesoriach na spacer z psem, które przydają się bezpośrednio po powrocie do domu. Bardzo przydatnym gadżetem jest paw cleaner, czyli silikonowy czyścik do psich łap. Po spacerze wystarczy włożyć każdą z łap po kolei do pojemnika. To akcesorium, które powinno na stałe zagościć w przedpokoju, tak by móc po nie sięgnąć od razu po przekroczeniu progu mieszkania.

Akcesoria spacerowe dla miłośników psów

W naszej ofercie obok typowych gadżetów, które są przydatne przede wszystkim z psiej perspektywy, znalazły się również akcesoria spacerowe przeznaczone wyłącznie dla właścicieli. To drobne przedmioty, dzięki którym możesz zamanifestować, że jesteś miłośnikiem zwierząt. Warto wymienić tu chociażby tekstylną maseczkę na twarz, bez której w dzisiejszych czasach wielu z nas nie wychodzi z domu. Są tu również artykuły, które mogą posłużyć jako prezenty dla właścicieli czworonogów. Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się brelok od marki Julius K9, który jest miniaturową wersją popularnego gryzaka dla psa. Takie akcesoria na spacer z psem docenią przede wszystkim osoby, które często miewają problemy z wydobyciem kluczy z kieszeni, plecaków lub torebek. Dzięki oryginalnemu brelokowi swoje klucze znajdziesz w mgnieniu oka, a przy tym dasz znać otoczeniu, jak ważny jest dla Ciebie Twój pupil.