Bieganie z psem

Zestaw do biegania z psem – doskonały pomysł na wspólną aktywność

Nasz zestaw do biegania z psem został opracowany ze specjalistami, dlatego zawiera wszystko, co niezbędne podczas tej aktywności. Pas posiada pętle na nogi, które zwiększają stabilność. W zestawie otrzymujesz także smycz amortyzowaną i wygodną saszetkę na drobiazgi. Największa zaleta to to, że masz wolne ręce – możesz wygodnie biegać z psem.

Bieganie z psem to doskonała aktywność dla Ciebie i Twojego pupila – nasz pas biodrowy do biegania z psem będzie wspierać Wasze treningi!

Podczas sportu cenisz sobie wygodę, ale wychodząc z domu trzeba wziąć kilka drobiazgów, jak klucze, telefon, przysmak dla psa? Bieganie z wyładowanymi kieszeniami nie należy do przyjemnych. Dzięki naszym akcesoriom schowasz to, co potrzebne, w saszetce mocowanej do pasa biodrowego do biegania z psem. Dopniesz do niego także smycz. Wolne ręce pomogą utrzymać Ci prawidłowy rytm biegu. Twój pies także będzie mógł biec z Tobą wygodnie i bezpiecznie.

Pas biodrowy do biegania z psem – wolne ręce i komfort dla psa

Nasz pas sprawdzi się także podczas innych aktywności, jak Nordic Walking, biegi narciarskie, sportowe zawody z psem. Zestaw do biegania z psem znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie Ty potrzebujesz wolnych rąk, a Twój pies smyczy z amortyzatorem, by w pełni i w komforcie czerpać przyjemność ze wspólnej aktywności.

Pas do treningu z psem – kiedy Twój pupil może zacząć biegać?

Wielu właścicieli ma ogromną motywację do rozpoczęcia treningów ze swoimi psami. Dotyczy to szczególnie tych osób, które są ze sportem za pan brat i zaczęły regularnie biegać jeszcze przed adopcją lub zakupem psa. Pamiętaj jednak, że zwierzak musi być całkowicie sprawny, a jego układ kostny – w pełni wykształcony. Jeżeli masz zatem w domu szczeniaka – zestaw do biegania z psem musi poczekać na właściwy moment. Na ogół zaleca się rozpoczęcie przygody z joggingiem, gdy pupil ukończy 10 miesięcy w przypadku ras małych lub rok – w przypadku ras średnich albo dużych.

Warto zaznaczyć, że biegać nie powinny również psy cierpiące na choroby układu ruchowego, jak dysplazja stawu biodrowego. To mit, że tego typu aktywności powinni unikać psi seniorzy – wszystko zależy od ich kondycji i chęci oraz od dostosowania intensywności ćwiczeń do ich możliwości. Jeśli nie masz pewności, czy bieganie jest dla Twojego czworonoga, skonsultuj się z weterynarzem lub psim fizjoterapeutą. Smycz amortyzowana jest alternatywą dla zwykłej smyczy, stosuj ją w szczególności, gdy biegasz z psem starszym lub bardzo aktywnym. 

Zestaw do biegania z psem – jak powinny wyglądać treningi

Chociaż z teoretycznego punktu widzenia oczywiste jest, że zarówno Ty, jak i Twój pies, doskonale wiecie, jak się biega, to jogging w międzygatunkowym tandemie rządzi się swoimi prawami. Wszystko powinno odbywać się na zasadzie małych kroków. Pierwsza przygoda z pasem do treningu z psem powinna być krótka, tak by pies się nadmiernie nie zmęczył ani nie zniechęcił. Stopniowo przyzwyczajaj zwierzaka do nowego sposobu na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jeśli widzisz, że Twój pupil jest pełen energii, sukcesywnie wydłużaj czas biegu, dostosowując go do możliwości obu stron.

Pamiętaj, że pies również musi uzupełniać płyny. Podczas przystanków koniecznie zaoferuj mu wodę. Jeżeli łączysz jogging ze spacerem służącym zaspokojeniu potrzeb fizjologicznych zwierzęcia, zestaw do biegania z psem powinien pójść w ruch, gdy pupil będzie już gotowy na skupienie swojej uwagi na treningu.

Jaki pas biodrowy do biegania z psem wybrać?

W naszej ofercie znalazło się kilka modeli pasów. Ich zastosowanie jest identyczne, różni je jednak design. Wersję pasa możesz zatem bez trudu dobrać do swoich potrzeb oraz upodobań. Jeśli wiesz, że wraz ze swoim psem będziesz biegać po zmroku, postaw na modele z elementami odblaskowymi. Dzięki takiemu pasowi biodrowemu do biegania z psem nie przeoczy Was żaden kierowca czy rowerzysta. Zachęcamy ponadto do wyboru produktów, które wyposażone są w sakiewki, w których możesz schować klucze, telefon czy smakołyki dla pupila. 

Pasy, które zamówisz przez e-mordka, to również najwyższa jakość. Sprawdzają się w przypadku wszystkich ras. Pasy biodrowe posiadają uniwersalny rozmiar. Oferowane modele wyposażono w regulację obwodu, by z powodzeniem móc dostosować akcesorium do użytkownika. Prawidłowo eksploatowany gadżet posłuży Wam w trakcie wielu treningów i dostarczy ogromnej ilości dobrej zabawy.

Pas do treningu z psem oraz smycz amortyzowana

Oprócz pasa do biegania z psem możesz u nas kupić również smycz amortyzowaną. To akcesorium, które doskonale dopełni pas. Wystarczy ją do niego wpiąć, by trening ze zwierzęciem był nie tylko wygodny, ale i bezpieczny dla obu stron. Samą smycz możesz wykorzystywać podczas codziennych wędrówek w plenerze, nie tylko tych połączonych z sesją joggingu. Zredukuje ona wstrząsy na obu jej końcach. W połączeniu z pasem do treningu z psem będzie wymarzonym gadżetem także na górskie i leśne wędrówki.

Biegasz z psem? To świetnie!

Mamy akcesoria, które pomogą Wam cieszyć się z wspólnej aktywności. Mamy smycze rozciągliwe, tzw. smycze z amortyzatorem i pasy do biegania.

Nasz zestaw do biegania z psem został opracowany ze specjalistami, dlatego zawiera wszystko co niezbędne podczas tej aktywności.

Pas biodrowy do biegania z psem posiada pętle na nogi, które zwiększają stabilność. W zestawie otrzymujesz także smycz amortyzowaną  i wygodną saszetkę na drobiazgi.

Największa zaleta to to, że masz wolne ręce - możesz wygodnie biegać z psem.

Bieganie z psem to doskonała aktywność dla Ciebie i Twojego pupila - nasze produkty będą wspierać wasze treningi!

Podczas sportu cenisz sobie wygodę, ale wychodząc z domu trzeba wziąć kilka drobiazgów, jak klucze, telefon, przysmak dla psa? Bieganie z wyładowanymi kieszeniami nie należy do przyjemnych. Dzięki naszym akcesoriom schowasz to, co potrzebne w saszetce mocowanej do pasa do biegania. Dopniesz do niego także smycz. Wolne ręce pomogą utrzymać Ci prawidłowy rytm biegu. Twój pies także będzie mógł biec z tobą wygodnie i bezpiecznie.

Wolne ręce podczas biegania i komfort dla psa

Nasz pas sprawdzi się także podczas innych aktywności, jak Nordic Walking, biegi narciarskie, sportowe zawody z psem.

Zestaw do biegania z psem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Ty potrzebujesz wolnych rąk, a Twój pies smyczy z amortyzatorem, by w pełni i w komforcie czerpać przyjemność ze wspólnej aktywności.