Pielęgnacja psa - jak dbać o pupila

Pielęgnacja psa jest niezbędna nie tylko dla urody, ale i zdrowia Twojego pupila. Kąpanie psa, czesanie, czyszczenie uszu psa, szczotkowanie zębów czy obcinanie pazurków to ważne zabiegi, które powinieneś wykonwyać regularnie. Brak pielęgnacji może mieć wpływa na zachowanie Twojego psa i na jego samopoczucie.

Mamy dla Ciebie przeznaczone dla zwierząt kosmetyki: szampony dla psa, maści i preparaty, które pomogą Ci zadbać o wygląd i higienę twojego pupila.

Regularna kontrola stanu uzębienia psa, stanu uszu, sierści czy pazurów i ich pielęgnacja odpowiednimi preparatami, przeznaczonymi dla zwierząt, pozwoli Ci ustrzec się przed bolesnymi dla psa infekcjami i kosztownymi dla Ciebie zabiegami i procesem leczenia. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Zadbany pies będzie czuł się komfortowo, a to pozwoli mu korzystać w pełni z życia.

Na e-mordka.pl znajdziesz naturalne i skuteczne kosmetyki dla każdego psa i starszego i młodego, dla psa alergika, dla psów krótkowłosych i długowłosych.

Mamy preparaty na problemy skórne u psa, delikatne szampony, enzymatyczne pasty do zębów, bandażyki na wypadek zranienia, płyny do czyszczenia uszu i maści na łapki dla ochrony zimą i latem.

Bardzo starannie dobieramy preparaty, które są u nas w sklepie - mamy w tym doświadczenie, bo sami jesteśmy opiekunami psów i chcemy dla nich jak najlepiej. Dlatego staranne przejrzenie listy składu, sprawdzenie konsystencji i test poprzedzają pojawienie się produktu w naszym sklepie. Dbamy o to, by kosmetyki do pielęgnacji psów dostępne w naszym sklepie nie zawierały szkodliwych dla skóry psa substancji.