Czym czyścić zęby psa, Czym czesać psa, Czym czyścić uszy psa

Obok kosmetyków do pielęgnacji psów, bardzo ważne jest, by posiadać odpowiednie akcesoria.

Dlaczego:

  • psy długowłose i psy krótkowłose do pielęgnacji sierści i włosa potrzebują innych szczotek,
  • kanał uszny psa jest nieco inaczej zbudowany niż nasz ludzki, by go bezpiecznie oczyścić nie możemy korzystać z przeznaczonych dla ludzi patyczków,
  • pielęgnację psich  zębów ułatwią nam specjalne czyściki i szczoteczki,
  • kąpiel psa ułatwią nam masujące szczotki, dzięki którym kąpiel będzie efektywna i przyjemna dla psa,
  • po codziennych spacerach, szczególnie w deszczowe dni, łapy pomogą nam wyczyścić specjalne czyściki, które zrobią to skutecznie i delikatnie,

Akcesoria do pielęgnacji psa mają nam ułatwić prawidłowe i skuteczne przeprowadzenie zabiegu higienicznego i kosmetycznego w domu, a przy tym nie sprawiać psu dyskomfortu.

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze akcesoria do pielęgnacji psa, które sami przetestowaliśmy!

Najlepsze akcesoria pielęgnacyjne dla psa

Akcesoria pielęgnacyjne dla psa to produkty, które ułatwiają ich właścicielom codzienną pielęgnację. Wśród akcesoriów do pielęgnacji psa należy wymienić między innymi takie produkty jak: czyścik do zębów, ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł, bandaż samoprzylepny, furminator, bandaż dla psa, silikonową szczotkę do pielęgnacji, maść ochronna do łap psa i wiele więcej. Proponowane akcesoria wyróżnia wysoka jakość, ale i atrakcyjny stosunek ceny do funkcjonalności. Dzięki temu każdy klient otrzymuje sprawdzone rozwiązania, z których chętnie będzie korzystał w czasie pielęgnacji swojego pupila. Przekonaj się, jak zabezpieczyć opatrunek psa lub jak przebiega czyszczenie łap psa po spacerze?
Bandaże dla psów sprawdzą się, gdy pupil się skaleczy. W większości zranieniu ulegają łapy, dlatego też wyjście na spacer staje się kłopotliwe - pojawić mogą się między innymi utrudnienia takie jak deszcz, kurz lub błoto. To czynniki, które powodują zabrudzenie opatrunku. Zamiast poszukiwać pośrednich rozwiązań, warto sięgnąć po sprawdzone bandaże dla psa. To doskonały produkt, który posiada wiele zalet. Bandaż samoprzylepny jest wygodny w użyciu, ponieważ świetnie zabezpiecza rany oraz opatrunek założony na nich. Nie wymaga także stosowania plastra lub innych elementów zabezpieczających opatrunek. Stabilizuje i zabezpiecza opatrzoną ranę, jednocześnie bandaż dla psa jest: wytrzymały, wodoodporny, wspaniale utrzymuje właściwy opatrunek, chroni przed zabrudzeniami, nie ogranicza krążenia oraz zapewnia cyrkulację powietrza. Warto również zauważyć, że ten produkt ochronny nie przykleja się do sierści zwierzęcia oraz łatwo się go zdejmuje. Bandaże dostępne są w jednolitych kolorach, jak również z nadrukowanymi wzorami. Oferujemy również bandaże dla psa o gorzkim smaku, które zapobiegają podgryzaniu i ściąganiu opatrunku.
Jak czyścić łapy psa po spacerze? W tym celu warto wybrać silikonowy czyścik do psich łap, który jest bardzo prosty w użyciu. Równocześnie produkt ten pomaga właścicielom pozbyć się błota i innych zanieczyszczeń z nóg czworonoga. Jak przebiega czyszczenie łap psa po spacerze z użyciem czyścika? Produkt ten składa się z kubeczka oraz silikonowego wkładu. Do wspomnianego pojemnika należy nalać trochę wody oraz dodać bardzo niewielką ilość szamponu dla psa, aby następnie włożyć do niego łapę psa. Po kilkukrotnym przekręceniu kubkiem łapa psa jest czysta. Jak czyścić łapy psa po spacerze? Szybko i skutecznie wybierając na przykład Dexas Mudbuster Dog Paw Cleaner.

Akcesoria do pielęgnacji psa, które warto mieć!

Akcesoria pielęgnacyjne dla psa to również maść ochronna do łap psa, która dostępna jest w kilku wariantach do wyboru. To specjalnie opracowany preparat ochronny, który dba o bardzo delikatne i podatne na urazy poduszki psich łap. Warto zauważyć, że wśród maści ochronnych do łap psa dostępne są produkty chroniące przed zimnem lub przeznaczone ochrony i modzeli. Maści ochronne do łap psa różnią się składem i przeznaczeniem, dzięki czemu każdy właściciel znajdzie odpowiednią propozycję dla swojego pupila.
Akcesoria do pielęgnacji psa uzupełnia silikonowa szczotka, która doskonale sprawdzi w trakcie czesania sierści pupila na sucho lub mokro. Jej użycie pomaga pozbyć się luźnych włosów, brudu i innych zanieczyszczeń, łupieżu, a nawet łusek. Dzięki temu usuwany jest także martwy naskórek oraz włosy. Proponowana szczotka się wyróżnia się na tle innych akcesoriów pielęgnacyjnych dla psa, ponieważ dobrze stymuluje ona gruczoły łojowe na skórze psa. W efekcie w czasie czesania rozprowadzane są naturalne oleje, które nawilżają i odżywiają sierść psa.
Ciekawą propozycją wśród akcesoriów do pielęgnacji psów są furminatory, które przygotowano z myślą o długowłosych i krótkowłosych czworonogach. To specjalne narzędzie, które sprawnie i skutecznie usuwa podszerstek oraz martwe włosy. Dzięki temu można zredukować linienie nawet w 90%. Z użyciem furminatora proces wyczesywania psów w tym okresie staje się mniej kłopotliwy. Jednocześnie sierść psa ponownie staje się ładna i zdrowa. Potrzebujesz akcesoriów pielęgnacyjnych dla psa? Niezastąpione produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu, gdzie można znaleźć bogaty i bardzo różnorodny asortyment. 

Niezbędne akcesoria pielęgnacyjne dla psa

Obok kosmetyków do pielęgnacji psów, bardzo ważne jest, by posiadać odpowiednie akcesoria. Należy przy tym pamiętać o tym, że:

  • psy długowłose i psy krótkowłose do pielęgnacji sierści i włosa potrzebują innych szczotek,
  • kanał uszny psa jest nieco inaczej zbudowany niż nasz ludzki, by go bezpiecznie oczyścić nie możemy korzystać z przeznaczonych dla ludzi patyczków,
  • pielęgnację psich  zębów ułatwią nam specjalne czyściki i szczoteczki,
  • kąpiel psa ułatwią nam masujące szczotki, dzięki którym kąpiel będzie efektywna i przyjemna dla psa,
  • po codziennych spacerach, szczególnie w deszczowe dni, łapy pomogą nam wyczyścić specjalne czyściki, które zrobią to skutecznie i delikatnie.
Akcesoria do pielęgnacji psa mają nam ułatwić prawidłowe i skuteczne przeprowadzenie zabiegu higienicznego i kosmetycznego w domu, a przy tym nie sprawiać psu dyskomfortu.
W naszym sklepie znajdziesz najlepsze akcesoria do pielęgnacji psa, które sami przetestowaliśmy! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych produktów, jak i do złożenia zamówienia w naszym sklepie! Posiadamy bardzo bogaty asortyment obejmujący akcesoria dla psów, które sprawdzą się w czasie pielęgnacji lub zabawy. Życzymy udanych zakupów!