Akcesoria do szelek i uprzęży Julius-K9, Torby do szelek dla psa, Smycze samochodowe, Pasy piersiowe do szelek, Saszetki na przysmaki

Od adapterów do pasów bezpieczeństwa, po odblaskowe plakietki oraz torby i sakiewki - mamy szeroki wybór akcesoriów i dodatków do uprzęży i szelek dla psa.

Akcesoria do szelek i uprzęży Julius-K9 sprawiają, że szelki są jeszcze bardziej wszechstronne i praktyczne. Akcesoria są łatwe w montażu - możesz je zakładać i ściągać kiedy chcesz.

Jedne szelki wiele możliwości - innowacyjne akcesoria dla psa

Szelki swojego psa możesz udoskonalić o wymienne plakietki z napisami, dzięki którym komunikujesz się z otoczeniem bez zbędnych słów i tłumaczeń.

Na naszej stronie możesz zamówić:

  • napisy standardowe, np. NIE GŁASKAĆ, PRACUJĘ, PIES PRZEWODNIK,GANGSTER, itp.,
  • napisy z własną treścią, np. imię psa, nr telefonu,
  • napisy do szelek zwykłe, odblaskowe lub świecące w ciemności,

W naszym sklepie znajdziesz też pasy stabilizujące i rozpraszające nacisk - tzw. pasy dyspersyjne, które rozproszą nacisk gdy pies ciągnie lub pracuje.

Mamy także pas Y-Front Control, który pozwoli Ci przekształcić tradycyjne szelki Julius-K9 w szelki treningowe. Pas Y-FrontControl posiada ring do zaczepienia smyczy z przodu, dzięki któremu gdy szkolisz psa możesz m.in. w danej sytuacji przekierować uwagę psa na siebie.

Do szelek i uprzęży marki Julus-K9 możesz także dołączyć praktyczne torby i sakwy. To świetne rozwiązanie pozwoli Ci schować niezbędne drobiazgi czy drobne zakupy, które może nieść Twój pies. Torby do szelek Julius-K9 występują w różnych rozmiarach dostosowanych do rozmiarów szelek:

  • sakiewki do szelek - są idealne na drobne rzeczy i dostępne do wszystkich rozmiarów szelek,
  • torby boczne - tu schowasz więcej, są naprawdę pojemne i dostępne do szelek od rozm.0

Jeśli jednym ze stałych elementów Twoich spacerów z pupilem jest trening, na pewno zabierasz ze sobą ulubione smakołyki psa. Sakiewki do szelek Julius K9 doskonale sprawdzają się w ich przypadku. To wygodne rozwiązanie szczególnie wówczas, gdy nie masz miejsca w kieszeniach lub nie chcesz, by te nabrały zapachu przysmaków. Do wyboru masz różne modele małych torebek – od nerek, które można zapiąć wokół pasa, zyskując dzięki temu dwie wolne ręce, po niewielkie saszetki, które zmieszczą się do plecaka czy do kieszeni. Jeśli Twój pies w ramach nagrody za dobrze wykonaną komendę od przysmaku woli ulubioną zabawkę – zwróć uwagę na te większe sakiewki do szelek Julius K9. W tych modelach bez problemu zmieści się piłka czy szarpak. Nie zapomnij o włożeniu do torebki również kilku woreczków na psie nieczystości.

Odblaskowe plakietki do szelek Julius K9 – by Twój pupil był bezpieczny

Wbrew obiegowej opinii i popularnemu hasłu społecznej kampanii reklamowej, nie tylko dzieci powinny nosić odblaski. Zasada ta w takim samym stopniu dotyczy również dorosłych, a także… psów! Podczas spaceru często chwila nieuwagi wystarczy, by zwierzę zerwało się ze smyczy i wbiegło na ulicę. Plakietki do szelek Julius K9 z odblaskowym paskiem mogą je wówczas uchronić przed nieszczęściem. Takie sytuacje wcale nie dotyczą wyłącznie tych nieokiełznanych zwierzaków. Każdy pies może się czegoś wystraszyć, na przykład odgłosu petardy. Opiekun powinien być natomiast przygotowany na nieprzewidziane zwroty akcji i wyposażyć pupila nie tylko we wspomniane wcześniej plakietki do szelek Julius K9 z jego imieniem czy numerem telefonu, pod którym można skontaktować się z właścicielem zwierzęcia, lecz także w te z odblaskowym paskiem.

Nawet jeśli Twój pies jest całkowicie posłuszny i tak powinien nosić odblaski. Opisane przez nas wcześniej przykłady należą co prawda do skrajności, ale odblaskowe elementy przydają się na co dzień. Dzięki nim zarówno Ty, jak i Twój pupil, będziecie lepiej widoczni podczas przechodzenia przez jezdnię lub w trakcie spaceru poboczem drogi. Dzięki plakietkom do szelek Julius K9 z paskiem odbijającym światło Twojego psa w porę zauważą również rowerzyści.

Akcesoria do szelek Julius K9 przydatne w trakcie podróży

Podróżujesz samochodem z psem? Sprawdź nasze zapięcia i smycze samochodowe! Dzięki nim zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo pupila, lecz także swoje własne. Pas dla psa chroni go bowiem w trakcie nagłego hamowania, kolizji lub wypadku, a jednocześnie ogranicza dostęp do kierowcy. Psy z natury są przecież ciekawskie i trudno im się dziwić, że nawet w czasie jazdy chcą być jak najbliżej swojego opiekuna. Samochodowe akcesoria do szelek Julius K9 sprawią, że pupil nie będzie miał możliwości wskoczenia Ci na kolana czy przeszkodzenia w sprawowaniu kontroli nad pojazdem w inny sposób.

Pamiętaj, że pasy samochodowe należy przypinać do szelek, nigdy do obroży! Nawet jeśli na co dzień Twój pies spaceruje wyłącznie w obroży i to do niej przypinasz smycz w trakcie spacerów – zamów szelki przeznaczone specjalnie na wycieczki samochodowe. Innowacyjne akcesoria do szelek Julius K9 udoskonalą bowiem nie tylko Wasze spacery po najbliższej okolicy, ale też dalsze wyprawy.