napisy do szelek, indywidualne wymienne plakietki Julius-K9 o dowolnej treści / adresówki

33,90 
Wybierz rozmiar:


Wybierz rodzaj:


Ilość
dostępność
wybierz opcje, by sprawdzić
wysyłka
7-10 dni roboczych

Koszt dostawy zamówionych produktów jest uzależniony od wartości Twojego zamówienia oraz wybranej metody odbioru.

 • zamówienia powyżej 500 zł z VAT wyślemy na nasz koszt ;)
 • zamówienia na kwotę od 350 do 500 zł wyślemy 50% taniej (np. dla paczkomatem będzie to 6,80zł)
 • pamiętaj jednak, że jeśli nie odbierzesz swojej paczki i powróci ona do naszego magazynu, to ponownie będziemy mogli wysłać ją na Twój koszt w pełnej wysokości (100%).

 

Standardowy cennik dostaw (bez rabatów):

Paczkomaty InPost:
 - płatność przelewem na konto oraz przez Przelwy24.pl: 13,60 zł
 - płatność przy odbiorze (za pobraniem): 16 zł

Kurier InPost / Kurier dowolny:
 - płatność przelewem na konto oraz przez Przelwy24.pl: 16 zł
 - płatność przy odbiorze (za pobraniem): 20 zł

Kurier DPD / DHL:
 - płatność przelewem na konto oraz przez Przelwy24.pl: 20 zł
 - płatność przy odbiorze (za pobraniem): 24 zł

Odbiór osobisty (po przedpłacie on-line):
 - płatność przelewem na konto oraz przez Przelwy24.pl: 0 zł
 - brak możliwości opłacenia zamówienia na miejscu, przy odbiorze

Zwykle zamówione produkty wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego - jeśli złożysz zamówienie do godz. 11:30 zostanie one wysłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienie złożone  po 11:30 wyślemy następnego dnia roboczego (nie dotyczy produktów personalizowanych i na zamówienie).

Termin wysyłki podany jest przy każdym produkcie, więc dokładnie wiesz kiedy go wyślemy. Jeśli produkt ma warianty: rozmiar / kolor / itp., należy wybrać wszystkie interesujące Cię warianty, aby termin wysyłki został określony. - więcej nt. terminów wysyłki przeczytasz tutaj

 

Zamówienia wysyłane są tylko i wyłącznie na terytorium Polski.
Wysyłka do innego państwa niż Polska jest wyceniana indywidualnie, podobnie jak opcje dostarczania w sobotę lub w określonych godzinach.

Więcej informacji o sposobach i kosztach dostawy znajdziesz tutaj

 

Dokładamy starań, aby stany magazynowe były na bieżąco aktualizowane, mimo to może zdarzyć się, że wybrany produkt z jakiś wzgledów okaże się niedostępny  (błąd magazynowy, brak aktualizacji, uszkodzenie towaru), poinformujemy Cię o tym i postaramy się jak najszybciej dostarczyć produkt.

W naszym e-sklepie masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu jego otrzymania!

Nie musisz nam podawać jaki jest powód zwrotu, ale będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się z nami tą informacją, bo bardzo zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni, a nasza oferta jak najbardziej dopasowana do ich potrzeb i oczekiwań.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu, wymiany lub reklamacji zakupionych towarów znajdziesz tutaj

Podziel się:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wymienne plakietki z napisami to doskonały sposób na komunikowanie i przekazanie ważnych informacji, np. o funkcji psa (pies terapeutyczny, pies służbowy, pies przewodnik), o ostrzeżeniach (nie głaskać) lub informacji humorystycznych np. o charakterze psa. Taki napis może też pełnić formę adresówki.

Imię pupila na szelkach

Teraz możemy stworzyć dla Ciebie plakietkę z własną treścią, np. imię pupila, jego ksywka, pełniona funkcja, reklama, nr telefonu lub z inną treścią. Pamiętaj, aby treść napisu podać w komentarzu.

Adresówka dla psa

Napis na szelki może pełnić funkcję adresówki. Napisy są dość duże i czytelne, więc nawet jeśli ktoś nie może złapać zagubionego pieska, to będzie w stanie odczytać napis czy zrobić zdjęcie, dzięki temu dowiesz się gdzie piesek był widziany. To świetnya forma identyfikatora dla psa.

Dostępne są dwa rozmiary plakietek, które dobierasz do rozmiaru szelek lub akcesoriów, które posiadasz (patrz grafika na dole). Jeśli nie masz pewności to poniżej podajemy rozmiary plakietek:
 • małe - 110x30mm
 • duże - 160x50mm
Możesz wybrać rodzaj napisów:
 • białe, nieodblaskowe - białe napisy na czarnym tle, bez efektów świetlnych;
 • srebrne, odblaskowe - srebrne napisy odblaskujące w świetle reflektorów na czarnym tle;
 • luminescencyjne, świecące w ciemności - biało-zielonkawy napis na czarnym tle (efekt świecenia jest możliwy po wcześniejszej ekspozycji plakietki na światło dzienne lub sztuczne);
 • napisy na czerwonym tle (białe, odblaskowe lub luminescencyjne) - czarne tło jest standardem, jeśli jednak chcesz napisy na czerwonym tle to napisz w komentarzu "czerwone tło"! Jeśli obsługa sklepu potwierdzi dostępność czerwonych plakietek, to napis zostanie wykonany na czerwonym tle.
 •  inny kolor napisu niż w/w za dodatkową opłatą i po konsultacji z obsługą sklepu.
Plakietki z indywidualną treścią możesz zamówić jako:
 • pojedyncze sztuki - otrzymujesz 1 szt. plakietki (nie komplet),
 • pary - 1 para to dwie identyczne plakietki.

Dzięki mocowaniu na silny rzep plakietka jest łatwa do przymocowania na szelkach, uprzężach i akcesoriach Julius-K9® i mocno się trzyma.


Zasady wykonania plakietek:

Mamy określony standard wykonania plakietek, ale jeśli masz konkretne oczekiwania, co do wyglądu napisu, np. rodzaj czcionki*, proporcje napisu, większa ilość znaków czy sposób zapisu (duże / małe litery, odstępy, itp.), to koniecznie wpisz w komentarzu: "Proszę o projekt" oraz opisz swoje wymagania.

Następnie, w przeciągu kilku dni otrzymasz od nas projekt napisu do akceptacji. W razie konieczności dokonamy zmian i wyślemy poprawiony projekt ponownie do akceptacji. Poprawki wprowadzamy nie więcej niż 2-krotnie. Pamiętaj, że termin realizacji zamówienia będzie zależy od czasu oczekiwania na Twoją akceptację.

* podany przez Ciebie rodzaj czcionki zostanie zastosowany pod warunkiem, że mamy daną czcionkę w naszej bazie. Najlepiej sprawdza się prostota - nie przekombinuj. Nie korzystamy z czcionek przesyłanych przez Klientów (kwestia licencji). Czcionka nie może składać się ze zbyt cienkich czy szczegółowych znaków (nie każda czcionka jest odpowiednia do metody, którą wykonujemy plakietki).

Jeśli w komentarzu nie zamieścisz prośby o projekt oraz nie podasz swoich instrukcji, to napisy wykonamy zg. z poniższymi zasadami, bez przesyłania projektu do akceptacji:

 • 20 znaków wliczając spacje (większa ilość znaku wymaga konsultacji),
 • tylko jeden rząd liter (możliwe są dwa rzędy w dużych plakietkach przy czym drugi rząd może być mniejszą czcionką - decyduje projektant)
 • Twój tekst skopiujemy i sformatujemy go w następujący sposób: standardowa czcionka Arial Black, litery drukowane - napis może zostać rozciągnięty lub ściśnięty w zależności od ilości znaków (decyduje projektant);
Ogólne uwagi:
 • im więcej znaków i mniejsza czcionka (szczególnie na małej plakietce), tym znaki mogą być nieco zniekształcone (ale nadal czytelne);
 • litery pisane jak w zdaniu (np. Pies Asystujący), zamiast drukowanych (PIES ASYSTUJĄCY) powodują, że napis jest mniejszy oraz mogą nie zmieścić się 2 rzędy;
 • odradzamy myślniki pomiędzy cyframi w numerze telefonu,
 • plakietka zawiera elementy stałe, tj. w dolnej linii plakietki: drobny napis "-Licensed by Julius-K9-" oraz jest obszyta na około;
 • napis pozycjonowany jest z tolerancją +/- 1-2mm;
 • umieszczenie dodatkowych elementów, symboli lub grafik jest możliwe po konsultacji z obsługą sklepu (może zostać doliczona dodatkowa opłata za przygotowanie projektu).
Treść napisu należy podać w komentarzu do zamówienia.
Uwagi:
Zastrzegamy możliwość odmowy wykonania zlecenia gdyby treść napisu mogła kolidować z naszymi interesami, interesami innych firm lub osób, zawierała treści wulgarne, rasistowskie lub obraźliwe.

Uwaga - zasady wysyłki!

 1. Termin realizacji plakietek z indywidualnymi treściami wynosi do 7-10 dni roboczych - dlatego prosimy o cierpliwość.
 2. Jeśli Twoje zamówienie poza plakietkami z indywidualnymi treściami, zawiera także inne produkty to pamiętaj, że całość zamówienia wyślemy z najdłuższym terminem realizacji jaki jest przypisany do produktu w zamówieniu.

Sprawdź jak dobrać rozmiar plakietki do interesującego Cię produktu:

grafika pomagająca dobrać rozmiar plakietki do akcesoriów Julius-K9

Czy wiesz kto wymyślił plakietki z napisami na szelki?
 - możesz to sprawdzić na naszym BLOGu!

Numer rejestracyjny Urzędu Patentowego:
Niemiecki DE202010016545 U1
Austriacki GM 777/2010
Niemiecki DE202011107585 U1

Wymienne plakietki z napisami do szelek, obroży i akcesorów marki JULIUS-K9

 - to świetny sposób na spersonalizowanie szelek Twojego psa oraz na komunikację z otoczeniem.

Na plakietce możesz umieścić dowolny napis - może to być imię psa, coś śmiesznego, a może jego funkcja jeśli jest psem pracującym, np. PIES PRZEWODNIK. Możesz dać otoczeniu znać by nie podchodzili do psa i go nie głaskali - np. NIE GŁASKAĆ, UCZĘ SIĘ.

Napis na szelki lub obrożę to też świetna forma adresówki - dlaczego? Plakietki są większe od standardowej adresówki, nie trzeba złapać psa, by odczytać dane właścicela. Napis na plakietce jest widoczny z daleka, więc nawet jeśli nie da się podejść do psa czy go złapać, to można zrobić zdjęcie i odczytać umieszczony tam numer telefonu. W ten sposób opiekun dowie się gdzie piesek był widziany, co ułatwi mu odnalezienie go.

Napisy wykonujemy w ciągu 7 dni roboczych. Możesz zamówić napis biały, odblaskowy czy świecący w ciemności. Możemy wykonać też napis kolorowy, np. niebieski.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zainteresują Cię także
Ostatnio oglądane