dogBar® - silikonowa wkładka spowalniająca jedzenie

61,90 
Wybierz rozmiar:



Ilość
dostępność
wybierz opcje, by sprawdzić
wysyłka
dziś (zamów do 11:30) lub jutro
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Idealne rozwiązanie dla psów jedzących szybko i łapczywie, a więc dla psów narażonych przez to na wzdęcia, gazy, a nawet skręt żołądka.

Warto spowolnić jedzenie taką wkładką, także dlatego, że to świetnie wyzwanie umysłowe dla psa. Wkładki Slow Feeder powodują, że pies musi wyjadać karmę małymi porcjami, „kombinując” wydobycie kąsków z labiryntu ścianek. 

Zalety wkładek spowalniających jedzenie dogBar®

  • Silikonowe wkładki spowalniające jedzenie do misek dogBar® są miękkie, więc nie rysują porcelany i są delikatne dla psiego pyszczka.
  • Łatwo je utrzymać w czystości, bo wystarczy umyć pod ciepłą wodą z dodatkiem detergentu lub umyć w zmywarce. 
  • Spód wkładki jest nabijany wieloma małymi przyssawkami, dzięki czemu wkładki są naprawdę mocno osadzone w misce. 
  • Nadają się do karmy suchej i mokrej.
  • Łatwe do czyszczenia.

To prosty sposób, by poprawić higienę karmienia i zdrowie psa bez kupowania kolejnej, niestylowej miski-labiryntu.

Dostępne rozmiary wkładek Slow Feeder dogBar®:

  • S średnica 10 cm, wysokość 2,7 cm,
  • średnica 12 cm, wysokość 4 cm,
  • L średnica 14 cm, wysokość 5 cm.

Jednostka sprzedaży: 1 szt.

Jak dobrać rozmiar wkładki do misek dogBar?

  • Wkładka antypoślizgowa S pasuje do misek w rozm. S. Możesz jej także użyć w stacji karmienia dogBar M i M-small, jeśli masz psa o dużym apetycie.
  • Wkładka antypoślizgowa M pasuje do misek w rozmiarze M, ale może być zbyt wysoka dla psów o krótkich pyskach, dlatego nasza rekomendacja w takim przypadku: użyj wkładki S do miski M;
  • Wkładka antypoślizgowa L: przeznaczona do misek dogBar w rozm. L.

Należy pamiętać, że wkładka zmniejsza objętość miski. 

Uwaga: W testach praktycznych z psami z naszego zespołu wkładki świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku suchej, jak i mokrej karmy. Oczywiście są psy, które mają problemy, dlatego zalecamy, aby trzymać się blisko i sprawdzać podczas karmienia.

 


Dane producenta i podmiotów odpowiedzialnych na rynku UE:
Dystrybutor: CREATIVO GROUP sp. z o.o.,Bojkowska 47A, 44-100 Gliwice, kraj: Polska,e-mail: kontakt@creativo.pl
Feine Dame Trading Agency,Oderstr. 32, 48145 Muenster, kraj: Niemcy,e-mail: shop@feinedame.de

dogBar® to designerskie stacje karmienia dla psów i kotów całkowicie produkowane w Niemczech. Delikatne formowane drewno w połączeniu z porcelanowymi miskami z fabryki porcelany Reichenbach sprawia, że ​​dogBar® jest prawdziwym klasykiem designu.

Do produkcji stacji do karmienia zwierząt domowych wykorzystywane jest wyłącznie lokalne drewno bukowe pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Za minimalistyczny odpowiada projektant Jiri M.R. Katter - jego projekty tworzą most między przeszłością a przyszłością.

dogBar® to połączenie ergonomii wspierającej zdrowie i komfort zwierząt, ekologicznych materiałów przyjaznych środowisku oraz kwintesencja elegancji. W 2019 roku Stowarzyszenie Niemieckich Producentów wybrało dogBar® jako „ulubieńca jury”.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Zainteresują Cię także
Ostatnio oglądane