Psy są coraz częściej postrzegane jako pełnoprawni członkowie rodziny. To przekłada się na większą troskę o ich dobro. Wzrost świadomości na temat psich potrzeb sprawia, że właściciele dokładają starań, aby zapewnić swoim pupilom komfortowe życie oraz odpowiednią opiekę - jest to niezwykle pozytywnym zjawiskiem.

Na e-mordka.pl znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria dla psów dużych i małych, młodych i seniorów, aktywnych i kanapowych, a także dla psów pracujących czy psów przewodników.

Mamy dla Ciebie wspaniałe, stylowe i komfortowe legowiska, maty, poduchy i koce.

Wygodne i praktyczne stojaki na miski dla psa, które świetnie wpasują się w design Twojego domu.

Psie zabawki, które wzbudzą zainteresowanie Twojego pupila, pomogą mu się prawidłowo rozwijać, umilą czas.

Akcesoria na spacer z psem - szelki dla psa, smycze, obroże - dzięki którym Twój pupil będzie modny i bezpieczny.

Akcesoria do pielęgnacji psa, aby Twój pupil był czysty i zadbany.

Czy podróżujesz z psem, czy biegasz z psem lub szkolisz go - u nas znajdziesz niezbędne akcesoria do podróży z psem.

Wszystkie akcesoria starannie dobieramy, dbamy o to by, były wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów, a co najważniejsze wszystko sami testujemy i na co dzień używamy!

W sklepie internetowym e-mordka.pl znajdziesz porządne, funkcjonalne i sprawdzone produkty dla siebie i Twojego psa:

  1. Karmy i przysmaki (karmy uzupełniające, witaminy dla psa, psie przysmaki, naturalne przekąski dla psa) - Wysokiej jakości, bogate w białko i składniki odżywcze, które uzupełnią dietę Twojego psa oraz będą świetną nagrodą dla Twojego pupila podczas treningu czy spacerów.
  2. Zabawki dla psa (zabawki do rzucania, zabawki do gryzienia, zabawki do aportowania, gryzaki, zabawki interaktywne, zabawki do wody, zabawki treningowe) - Odkryj naszą różnorodność zabawek dla psów, w tym piłki, gryzaki, frisbee i interaktywne zabawki, które sprawią, że Twój pies będzie się bawił godzinami.
  3. Szelki, obroże i smycze (miejskie szelki dla psa, szelki spacerowe dla psa, szelki do biegania z psem, szelki dla psów pracujących, uprzęże do pływania i do rehabilitacji; smycze krótkie, długie smycze dla psa, smycze regulowane, smycze samochodowe; obroże dla małych psów, obroże z uchwytem dla dużych psów, obroże treningowe, obroże zaciskowe) - Zapewnij swojemu psu bezpieczeństwo i wygodę dzięki naszym regulowanym szelkom, obrożom i smyczom, dostępnym w różnych rozmiarach i kolorach.
  4. Legowiska i koce (materac przyjazny dla psich stawów, miękkie legowiska, przytulne koce dla psa, narzuty na kanapę dla psa, maty do przewożenia psa w samochodzie) - Stworzenie wygodnego miejsca do spania to klucz do zdrowego życia psa. Oferujemy legowiska oraz koce o różnych kształtach i rozmiarach, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu pupilowi. Także takie, które sprawdzą się w podróży.
  5. Ubrania i akcesoria (kamizelki neoprenowe dla psa, wielofunkcyjna kamizelka dla psa, kamizelka dla psa do pływania) - Zadbaj o swojego psa w każdych warunkach pogodowych. Wybierz wysokiej jakości okrycia zapewniające psu ciepło, komfort i wygodę.
  6. Higiena i pielęgnacja (zabezpieczenie psa przed kleszczami, akcesoria do pielęgnacji sierści czy psich zębów) - W tej sekcji oferujemy produkty do pielęgnacji, takie jak szczotki i grzebienie do sierści, szczoteczki do zębów, patyki do psich uszu i wiele innych, które pozwolą utrzymać Twojego psa w doskonałej kondycji.
  7. Miski, poidełka i karmniki (stojaki na miski, miski podróżne, miski dla psów z długimi uszami, miski spowalniające jedzenie) - Oferujemy szeroki wybór misek dla psa i poidełek, które ułatwią Twojemu psu jedzenie i picie oraz wpasują się w dizajn Twojego wnętrza.
  8. Bezpieczeństwo i transport (maty samochodowe dla psa, zapięcia samochodowe - pasy bezpieczeństwa dla psa) - Zadbaj o bezpieczeństwo swojego psa podczas podróży. Oferujemy transportery, maty samochodowe, pasy bezpieczeństwa i inne akcesoria niezbędne do bezpiecznego transportu psa.
  9. Akcesoria dla psów sportowych i pracujących - specjalistyczne szelki i uprzęże dla psów służbowych, ratowniczych i asystujących osobom.