Designerskie i funkcjonalne meble dla kota

Nowoczesne meble dla kota charakteryzuje wysoki poziom funkcjonalności i estetyka wykonania. Koty uwielbiają wspinać się, drapać, wylegiwać się, spać i chować, dlatego też warto sięgnąć po uniwersalne meble dla kota. Ciekawą propozycją mebli dla kota są drapaki, które pełnią jednocześnie funkcję legowiska. Dzięki temu można w pełni zadbać o potrzeby swojego pupila, jednocześnie wybrany produkt efektownie wygląda. W rezultacie świetnie wpisuje się w wystrój każdego wnętrza bez względu na styl, w jakim zostało ono wykończone.
Znaczna część mebli dla kotów wykonywana jest z tektury, która jest naturalnym i ekologicznym materiałem. Koty pokochały tekturę falistą, dlatego bardzo chętnie bawią się z jej użyciem. Dlatego też nieestetyczne i tradycyjne kartony warto zamienić na piękne i designerskie meble dla kota. Produkty te różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz wykończeniem. Tektura to praktyczny i podatny na obróbkę materiał, dzięki temu powstać może piękny domek dla kota. Wyróżnia się także drapaki, jak i modele wielofunkcyjne. Wybór produktu powinien uwzględniać potrzeby i temperament kota, ponieważ tylko w ten sposób dostarczymy mu wiele radości i zapewnimy odpowiednie miejsce do zabawy.
Ofertę nowoczesnych mebli dla kota obejmuje szereg designerskich produktów, wśród których można znaleźć podstawkę na miski dla pupila. Uwagę zwraca nietypowy kształt podstawki - mianowicie ryby. Produkt ten jest ręcznie produkowany z drewna sosnowego, które w ostatnich etapach produkcji jest dobrze zabezpieczone lakierobejcą oraz lakierem. Dzięki temu podstawka wygląda pięknie przez długi czas. Ręczna produkcja sprawia, że każdy produkt wygląda niepowtarzalnie i nietuzinkowo. Dodatkowo można samodzielnie wybrać kolor podstawki i jej wielkość, ponieważ rybki mogą posiadać jedną lub dwie miski wykonane ze stali nierdzewnej. Każda podstawka posiada antypoślizgowe podkładki ochronne, za sprawą których stojak stoi stabilnie nawet w trakcie jedzenia lub picia. 
Nowoczesne meble dla kota bardzo dobrze pasują do licznych wnętrz, dlatego też wybierane są przez wiele osób. Uwagę zwraca designerski i ponadczasowy wygląd mebli, ale również ich uniwersalność. Pozwala to spełnić potrzeby kota, jak i jego właściciela. Wybierz produkt dostępny wśród nowoczesnych mebli dla kotów z tektury falistej lub innych, naturalnych materiałów. Dzięki temu produkty te są przyjazne dla środowiska oraz mogą stanowić piękną ozdobę w domu lub mieszkaniu.

Drapak dla kota to nowoczesny i piękny produkt

Drapak dla kota Flat to prosty i niewielkich rozmiarów produkt, który charakteryzuje się także funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Proponowany drapak wyróżnia się ergonomicznym kształtem, który w pełni spełni kocie potrzeby. Za wyborem tego drapaka dla kota przemawia również nietypowa oraz idealnie płaska powierzchnia, która jest miła w dotyku. Dodatkowo to koci mebel, który charakteryzuje się wysoką estetyką oraz nowoczesną formą pod względem wykonania.
Drapaki dla kota wykonane z tektury posiadają wiele atutów. Przede wszystkim produkty wykonane z tego materiału nie mają ostrych krawędzi, dodatkowo ich powierzchnia jest idealnie gładka. Drapaki na meble charakteryzuje oryginalny kształt, nietuzinkowa faktura oraz wytrzymałość, dzięki czemu posłużą one przez długi czas. Należy także podkreślić, że drapak dla kota to doskonały koci mebel, który sprawdzi się w czasie drapania, figlowania, spania lub nawet rozciągania się. Produkt ten z pewnością pokocha każdy kot, jak i jego właściciel.
Kolejną propozycją jest drapak z funkcją bujania, który sprawdzi się w trakcie zabawy. Drapak na meble dla kota to atrakcyjny model, gdyż kształtem przypomina owal. Uwagę zwraca dość spory rozmiar, który pozwala na szereg różnych zabaw z jego wykorzystaniem. Bardzo oryginalnym produktem jest drapak pełniący także funkcję domku, który kształtem przypomina kocią głowę. Wśród drapaków tego typu należy również wymienić legowisko w kształcie elipsy lub przypominające szezlong. To tylko część propozycji, a dokładniej drapaków na meble dla kota znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego.

Tektura falista, a meble i drapaki dla kota

Tektura falista to stosunkowo trwały i efektowny materiał, który wykorzystuje się w czasie produkcji drapaków na meble. Produkty te wykonywane są z najwyższą starannością, dlatego ich powierzchnie są przyjazne dla delikatnej skóry. Dodatkowo drapaki nie posiadają ostrych krawędzi, dzięki czemu kot nie zrani się w czasie zabawy. Każdy drapak na meble dla kota wyróżnia ergonomiczny kształt, stabilna konstrukcja oraz zamszowa powierzchnia. To bezpieczny produkt, który doskonale pasuje do wnętrza salonu lub innego pomieszczenia,  w jakim kot lubi przebywać. 
Drapaki na meble dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, mianowicie: białym, czarnym, eko oraz kolorowym. Kolory te umieszczone są z przodu i z tyłu produktu. Natomiast pośrodku drapaków na meble dla kotów znajduje tektura falista w naturalnym odcieniu brązu. Oferowane drapaki wyróżnia wysoka jakość oraz nietuzinkowe wzory, a także unikalny wzór. Dzięki temu można dopasować drapak do indywidualnych potrzeb każdego kota. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem, gdzie można znaleźć drapak na meble i wiele innych produktów dla kotów