Szelki i uprzęże do zadań specjalnych

Prezentujemy specjalne uprzęże dla psa, opracowane we współpracy ze stowarzyszeniami szkolącymi psy asystujące, by ułatwić codzienne życie osoby potrzebującej wsparcia psa, jak i samego psa.

Znajdziesz tu specjalne uprzęże i zintegrowane uchwyty do prowadzenia / wspierania, torby, które możesz wpiąć do uprzęży, by ułatwić codzienne sprawunki i zakupy czy plakietki informujące o funkcji psa.

Oferowane akcesoria sprawdzą się dla psów – opiekunów osób niewidomych i niedowidzących. 

Na e-mordka.pl znajdziesz także uprzęże taktyczne, uprzęże dla psów pracujących oraz kamizelki wielofunkcyjne dla psa. Mamy także akcesoria dla psów sportowych, dla osób biegających z psami.

Uprząż dla psa – rozwiązanie bezpieczniejsze od obroży

Uprzęże, nazywane również szelkami, to rozwiązanie, z którego warto korzystać nie tylko w szczególnych sytuacjach, lecz także na co dzień. Tego typu akcesoria są dla zwierzęcia bezpieczniejsze od obroży, nie uciskają bowiem kluczowych organów, takich jak krtań, przez co zapobiegają potencjalnym problemom zdrowotnym. 

Specjalne uprzęże dla psa są też doskonałym pomysłem w przypadku czworonogów, które potrafią oswobodzić się z obroży i często uciekają w trakcie spacerów. Dzięki szelkom połączonym z pasem piersiowym będzie Ci łatwiej zapanować nad zwierzęciem, a ucieczka stanie się zadaniem niewykonalnym.

Specjalne uprzęże dla psa przewodnika

Jeśli korzystasz z pomocy psa przewodnika, szelki sprawdzą się najlepiej również w Waszym przypadku. W takiej sytuacji warto postawić na model Julius K9 wyposażony w specjalne gniazda i zintegrowany, aluminiowy uchwyt, dzięki któremu prowadzenie psa stanie się jeszcze łatwiejsze. Taka uprząż dla psa pozwoli Ci zdobyć zaufanie asystującego czworonoga i ułatwi mu wykonywanie codziennej pracy. To akcesorium, dzięki któremu staniecie się nierozłączni i będziecie mogli zawsze na sobie polegać. Oprócz samej uprzęży w naszym sklepie zamówisz również specjalne plakietki z odpowiednim napisem, dzięki którym otoczenie od razu zorientuje się, że Twój pupil jest psem przewodnikiem. Korzystając ze specjalnych uprzęży dla psa, unikniesz zatem nieprzyjemnych sytuacji w restauracjach, centrach handlowych czy na lotniskach. Twój pies będzie natomiast mógł w spokoju skupić całą swoją uwagę na Tobie i Twoich bieżących potrzebach.

Kamizelki wielofunkcyjne dla psa wymagającego rehabilitacji

Jeżeli do naszego sklepu internetowego przywiodła Cię chęć zakupu akcesoriów dla pupila, który z różnych powodów zdrowotnych wymaga rehabilitacji, zwróć uwagę na dostępne w naszym asortymencie kamizelki wielofunkcyjne dla psa. Tego typu uprzęże można wykorzystać na wiele sposobów. 

Modele, które trafiły do naszej oferty, wyposażone są w dwa uchwyty, które w znacznym stopniu ułatwiają podnoszenie psa. Dzięki ich rozmieszczeniu na przeciwległych częściach uprzęży możliwe jest równomierne rozłożenie nacisku w trakcie podnoszenia, co redukuje ból i ułatwia pracę zarówno samemu psu, jak i opiekunowi. Takie kamizelki wielofunkcyjne dla psa są szczególnie przydatne w przypadku większych przedstawicieli gatunku. Podniesienie psa ważącego ponad 20 kg zawsze stanowi wyzwanie. Jeśli dodatkowo masz do czynienia z czworonogiem, który cierpi na problemy z kręgosłupem, każdorazowe podnoszenie zagraża jego zdrowiu i powoduje duży dyskomfort. Dzięki specjalnej kamizelce poprawisz jakość jego życia.

Oferowane przez nas uprzęże w formie kamizelki nie są jednak przeznaczone wyłącznie dla psów przechodzących proces rehabilitacji. Z kamizelek wielofunkcyjnych dla psa mogą korzystać również osobniki, które kochają kontakt z wodą. Jeśli i Twój pupil bardzo często pływa, jest to doskonały gadżet dla niego. W uprzęży tej zamontowano piankowe wkładki, które pomagają zwierzęciu utrzymać się na powierzchni wody – dzięki nim pies może przepłynąć dłuższy dystans. Jest to również dobry pomysł na zabezpieczenie czworonoga stroniącego od wody w trakcie spływu kajakowego czy żeglugi po jeziorze.

Wystarczy wyjąć wykonane z miękkiej pianki wkładki, by kamizelki wielofunkcyjne dla psa zamieniły się w profesjonalną kurtkę, która stanowi niezawodną ochronę przed silnym wiatrem i nieprzyjemnym deszczem.

Tylna uprząż dla psa

Twojej uwadze chcielibyśmy polecić ponadto także tylną uprzęż rehabilitacyjną. To specjalistyczny produkt stworzony z myślą o zwierzętach z problemami natury mięśniowo-szkieletowej. Jeśli i Twój pupil cierpi na dysplazję lub podobną chorobę układu kostnego i ma kłopoty z chodzeniem, specjalne uprzęże dla psa będą idealnym dopełnieniem terapii. Ta wyjątkowa uprząż jednocześnie dba o wygodę czworonoga oraz jego opiekuna. Wykonana jest z bezpiecznego i, co najważniejsze, w pełni komfortowego dla zwierzęcia materiału, jakim jest neopren. Uchwyt, przeznaczony dla człowieka, zapewnia użytkownikowi wygodę i znacząco ułatwia pracę z psem.

Specjalne uprzęże dla psa podróżującego autem

Właściwie każda dostępna w sklepie e-mordka.pl uprząż dla psa może być wykorzystywana w trakcie samochodowych wycieczek. Wystarczy, że przymocujesz do niej specjalny pas bezpieczeństwa, a Twój pupil będzie podróżował w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Uprzęże taktyczne dla psów, Wyposażenie psów przewodników, Uprzęże dla psów pracujących

Akcesoria opracowane we współpracy ze stowarzyszeniami szkolącymi psy asystujące, by ułatwić codzienne życie osoby potrzebującej wsparcia psa jak i samego psa.

Znajdziesz tu specjalne uprzęże i zintegrowane uchwyty do prowadzenia / wspierania, torby, które możesz wpiąć do uprzęży, by ułatwić codzienne sprawunki i zakupy czy plakietki informujące o funkcji psa.

Na e-mordka.pl znajdziesz także uprzęże taktyczne, uprzęże dla psów pracujących.

Mamy także akcesoria dla psów sportowych, dla osób biegających z psami.