Przsmaki dla psa

To co jemy ma wpłw na to jak się czujemy, jak wyglądamy, w jakiej jesteśmy formie. Zdrowa żywaność zapewnia dobrą formę, siły witalne, piękny wygląd i zdrowie. Nie inaczej w świecie zwierząt, jednak nasze psy i koty nie mogą same decydować i wybierać tego co zjedzą - są zależne od nas. Bądźmy świadomymi i odpowiedzialnymi opiekunami.

Inwestycja w dobrą karmę i zdrowe przekąski z pewnością zwróci się z nawiązką - nasz zwierzak będzie zdrowy i silny, a weterynarza odwiedzać będziemy jedynie w celu profilaktyki i szczepień.

Każdy czasem ma ochotę na coś wyjątkowego i pysznego..

Przysmaki sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy Tobą a Twoim psem. Pies uwielbie je dostawać, a Ty uwielbiasz sprawiać swojemu pupilowi przyjemność. Są nieocenine w procesie szkolenia.

Po które przysmaki warto sięgnąć? To proste! Wybierz przysmaki przeznaczone dla zwierząt, zdrowe, naturalne, pozbawione sztucznych barwników i aromatów, zawierające mięso, o prostym i krótkim składzie - takie właśnie przysmaki znajdziesz w naszym sklepie.

A suplementy? Czy warto?

Suplementy to skoncentrowane źródła witamin, minerałów oraz innych substancji odżywczych i prozdrowotnych, traktowane jako uzupełnienie żywności, o działaniu wspomagającym, stymulującym, ochraniającym, a także leczniczym.

Suplementy stosuje się zarówno w diecie BARF jak i przy diecie opartej na gotowej suchej lub mokrej karmie.

Chcesz poprawić wygląd skóry i sierści Twojego pupila, wzmocnić stawy, uzupełnić niedobory - sprawdź które suplementy będą odpowiednie dla Twojego psa.