Napisy do szelek i akcesoriów Julius-K9 teraz w 7 dni!!!

To przełomowy moment - skracamy termin realizacji plakietek z indywidualnymi napisami do szelek, uprzęży i akcesoriów Julius-K9® z dwóch miesięcy do 7 dni !!!

Już teraz możesz zamówić plakietkę z imieniem psa lub innym napisem w wersji klasycznej białej, odblaskowej lub luminescencyjnej (świecącej w ciemności) i cieszyć się nią w ciągu kilku dni.

Aby zamówić plakietkę kliknij TUTAJ

Kto wymyślił plakietki z napisami do szelek?

Plakietki z indywidualnymi napisami do szelek i uprzęży Julius-K9 są bardzo popularnym produktem, ale...

Czy wiesz kto je wymyślił i co spowodowało że dziś są tak popularne???

Plakietki z napisami były jedną z pierwszych innowacji jakie na rynek wprowadziła marka JULIUS-K9®. Wymyślił je Gyula Sebő - założyciel marki i wynalazca szelek Julius-K9®.

Pomysł na wymienne plakietki zrodził się z potrzeby przekazania ludziom informacji o zwierzętach i z wrażliwości dzisiejszego właściciela marki, któremu dobro zwierząt od najmłodszych lat nie było obojętne. Pierwszy napis, wtedy na zwykłej kartce, stworzył dla uratowanego psa któremu poszukiwał nowego domu. Informacja przyczepiona do obroży psa zadziałała i po latach przerodziła się w formę jaką znamy dziś. Ten pomysł zainspirował powstanie narodzin globalnej marki - szelek dla psa z przesłaniem.

Popularność koncepcji "mówiących szelek" przekroczyła wszelkie oczekiwania. Początkowy entuzjazm nie opadł do dziś. Psy i opiekunowie mieli przesłanie do przekazania i teraz mogli to

Nienaganna jakość uprzęży dla psów Julius-K9® była sama w sobie niezwykła, ale dzięki plakietkom z napisami szelki od samego początku były uznawane za innowacyjne nośniki informacji. Początkowo używano tradycyjnych etykiet dla psów służbowych, takich jak POLICJA, WOJSKO, itp. - taka uprząż z napisem  stanowiła służbowy, funkcjonalny mundur czworonoga.

Następnie ludzie zaczęli używać plakietek ze zwrotami, które przyciągają wzrok, takich jak COOL MAN, MINE IS BIGGER lub MACHO, i zaczęła się lawina... Przechodnie zwracali uwagę na przesłania psów i niezależnie od tego, czy byli miłośnikami zwierząt, czy nie, pies wywierał na nich wpływ – przekazując ludzkie myśli!

szelki Julius-K9 z napisami

Powstały tysiące zabawnych i funkcyjnych etykiet, które wywarły ogromny wpływ na całe nasze społeczeństwo, nie tylko na właścicieli psów, ale ogólnie na wszystkich. Przyciągający wzrok design szelek i ciekawe plakietki z napisami przykuwały uwagę i zainteresowanie przechodniów. Szelki z napisami zyskały przydomek „mówiących szelek” (speaking harnesses).

Wierzymy, że te plakietki znacznie przyczyniły się do pozytywnego wizerunku psów w naszym społeczeństwie.

Informacja na wagę złota

Plakietka z napisem może stanowić ważną informację, dzięki której przypadkowo spotkane osoby nie będą Wam przeszkadzać w treningu czy powstrzymają się od zbliżania ze swoim psem. Wystarczy komunikat na plakietce: TERAZ PRACUJĘ, UCZĘ SIĘ, NIE DOTYKAJ itp.

Plakietka może informować o ważnej funkcji pełnionej przez psa, np. PIES ASYSTUJĄCY, co jest bardzo pomocne w życiu codziennym i także nie naraża psa na niepotrzebne rozproszenia.

Na plakietkach możesz też umieścić imię psa i numer swojego telefonu – to bardzo popularna praktyka i forma adresówki – napisy są dość duże i czytelne, więc nawet jeśli ktoś nie może złapać zagubionego pieska, to będzie w stanie odczytać napis czy zrobić zdjęcie.

Na wymiennych plakietkach do szelek i uprzęży JULIUS-K9 możesz też umieścić śmieszny napis oddający charakterek Twojego pupila – z taką plakietką na pewno zrobi on wrażenie!

Napisy do szelek poprawią Waszą widoczność po zmroku

Plakietki z własną treścią możesz zamówić w naszym sklepie, klikając TUTAJ

Napisy mogą posiadać efekty świetlne poprawiające Waszą widoczność po zmroku – możesz zamówić napisy w wersji odblaskowej (porządny odblask w świetle reflektorów) lub luminescencyjnej (świecą w ciemności po uprzednim „naładowaniu się” podczas ekspozycji na światło).

A Ty? Masz już plakietkę dla Twojego pupila?

 


www.e-mordka.pl
DOGS, CATS & LIFESTYLE SHOP

- Dystrybutor marki Julius-K9® -


Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię