IDC®POWER DESIGN - branding i własna grafika na szelkach

To absolutna nowość! Teraz nasi Partnerzy, a także firmy modowe lub indywidualne marki mogą zamawiać szelki dla psa z serii IDC Power z własnym brandem, z nadrukiem i kolorem opartym na ich własnych pomysłach lub z tzw. bezszwową (nie wymagającą łączenia i pasowania) grafiką z serwisu shutterstock.com. Jednym słowej konstrukcja i patent Julius-K9, ale Twoje kolory i printy. 

Czy to trudne? Nie! Możesz wybrać grafikę z shutterstock.com, podesłać nam swoje pomysły lub wybrać jakiś gotowiec z naszego katalogu (do pobrania w dolnej części tekstu).

Mamy zaplecze graficzne i pomożemy Ci zaprojektować szelki dla Twojej marki.

Szelki dla psa z Twoim brandem

Można w ten sposób stworzyć całkowicie indywidualne szelki reprezentujące Twoją markę, firmę czy stowarzyszenie lub wydarzenie.

Wyróżnij się firmowymi barwami lub firmowa grafiką na szelkach. Spraw, by Twoi czworonożni podopieczni mieli własne firmowe mundurki!

Prowadzisz hodowlę, szkolenia dla psów, stowarzyszenie lub w innej formie działasz w psiej branży? A może prowadzisz firmę modową i chcesz poszerzyć ofertę o akcesoria dla zwierząt, które będą współgrały z aktualną kolekcją odzieży dla ludzi?

Przykładem już udanej współpracy opartej o indywidualne pomysły i projekty jest współpraca z węgierską firma odzieżową Dorko, która przeniosła wzory z kolekcji odzieżowych na psie szelki i w ten sposób stworzyła nowy dział dla modnych psów.

szelki z własną grafiką dla firm i marek

KATALOGI Z SEZONOWYMI WZORAMI, NIEDOSTĘPNYMI W REGULARNEJ SPRZEDAŻY

Nie jesteś gotowy na własny wzór ale, chciałbyś poszerzyć ofertę swojego sklepu o coś nieszablonowego, nowego lub okazjonalnego? Zajrzyj do naszych katalogów IDC®POWER DESIGN i wybierz interesujący Cię wzór oraz rozmiary.

Zamówienia na wzory z katalogu Jesień/Zima przyjmowane są e-mailowo są 14 września 2022r., a zamówione wzory dostarczone będą w listopadzie.

Zamówienia na wzory z katalogu Wiosna/Lato także można już składać, data graniczna przyjmowania zamówień nie jest jeszcze określona, a terminy dostawy ustalone będą indywidualnie.

szeli dla psa z indywidualnym printem lux   szelki idc power desing - indywidualna grafika na szelkach  szelki dla psa z indywidualną grafiką dla firm i marek  szelki dla psa idc power design z grafiką świąteczną

 

Jeśli masz pytania, chciałbyś zamówić wzory z katalogu lub stworzyć własną grafikę - skontaktuj się z nami e-mailowo.

Wyceny wykonujemy indywidualnie w oparciu o to czego oczekujesz (grafika z katalogu lub własna) i w jakiej ilości.

Jeśli myślisz o własnym wzorze odzwierciedlającym Twoją firmę, markę lub działalność to nie martw się, mamy zaplecze graficzne i pomożemy dobrać lub zaprojektować grafikę dla Ciebie.

e-mail: hello@e-mordka.pl

E-MORDKA.PL - Oficjalny dystrybutor marki JULIUS-K9 w Polsce