Seo - strona główna

Sklep z akcesoriami dla psa, kota i opiekuna

Na e-mordka.pl dbamy o to, aby każdy właściciel psa czy kota, niezależnie od stylu życia swojego pupila, miał dostęp do najwyższej jakości produktów. O naszych akcesoriach mówimy, że są sprytne, bo zawsze staramy się, aby miały wartość dodaną - praktyczną i funkcjonalną cechę, z której skorzystacie podczas użytkowania. Stawiamy na przemyślane koncepcje i jakość materiałów. Chcemy pomagać Wam w budowaniu i umacnianiu Waszej relacji.

Według naszej wizji, podczas spacerów, akcesoria dla psów stają się narzędziami, które umożliwiają czerpanie pełni korzyści z wyjścia, pozwalają na komunikację i wzajemne zrozumienie, pomagają radzić sobie z niespodziewanymi wyzwaniami, zapewnią widoczność gdy wracamy do domu po zmroku oraz są świadectwem troski o naszego pupila.

Idealny spacer z psem łączy komfort, bezpieczeństwo i przyjemność dla obu stron. Jest przygodą pełną zabawy, nauki oraz odkrywania nowych miejsc i zapachów. Nasze akcesoria pomagają w organizacji tej przygody! Niezależnie od tego, czy jest to zwykły codzienny spacer, trening posłuszeństwa, długa wycieczka w plenerze, podróż czy aktywność sportowa mamy akcesoria, które będą Was wspierać na każdym kroku i w każdej sytuacji.

Zaś akcesoria do domu takie jak wygodne legowisko, miski czy zabawki są jak drobne puzzle, które składają się na obraz domowego szczęścia zwierzaka. Każde z nich przyczynia się do komfortu Twojego pupila, jego dobrej kondycji fizycznej i emocjonalnej, a także do jego poczucia przynależności. Dzięki nim, dom dla pupila staje się miejscem, gdzie jest on ważny, kochany, bezpieczny i szczęśliwy.

Dystrybutor produktów marki JULIUS-K9®

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów marki JULIUS-K9® dla psów towarzyszących, sportowych, dla psów pracujących, psów przewodników i psów wymagających rehabilitacji oraz ich opiekunów. JK9 to profesjonalny sprzęt nie tylko dla profesjonalistów, bo stawiamy na to co najlepsze!

e-mordka.pl - sprytne akcesoria dla psa, kota i opiekuna