Seo - strona główna

Sklep z akcesoriami dla psa, kota i opiekuna

Dla Ciebie i Twojego psa mamy wysokiej jakości, innowacyjne szelki, smycze i akcesoria dla psów towarzyszących, dla psów pracujących i aktywnych oraz dla właścicieli psów. Dla Twojego kota mamy nowoczesne drapaki i najelpsze zabawki.

E-MORDKA.PL to sklep dla wszystkich, dla których pupil jest ważną częścią życia, którzy cenią jakość i dostosowanie produktu do potrzeb zwierzaka i chcą dla swojego psiego i kociego dziecka jak najlepiej.

W naszym sklepie znajdziesz produkty, z których zadowolony będzie przede wszystkim Twój pupil - to jego stawiamy na pierwszym miejscu, a i Ty docenisz ich jakość i funkcjonalność.

Nasze akcesoria dla psów i kotów to produkty wysokiej jakości i sprytne, bo zawsze staramy się, aby miały wartość dodaną - praktyczną i funkcjonalną cechę. Stawiamy na przemyślane koncepcje. Dbamy o to, by dostępne u nas produkty były wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne i przyjazne dla zwierząt. Nie zapominamy o dizajnie - pupil musi przecież fajnie wyglądać!

Znajdziesz u nas akcesoria na spacer z psem, akcesoria do uprawiania sportu z psem, akcesoria niezbędne w podróży samochodem, a także akcesoria rehabilitacyjne dla psów, uprzęże dla psów przewodników, psie i kocie meble, legowiska, super drapaki, naturalne kosmetyki do pielęgnacji zwierząt oraz pyszne i zdrowe karmy i przysmaki, a także pomysły na prezent dla pupila, jego opiekuna lub miłośnika zwierząt.

Dystrybutor produktów marki JULIUS-K9®

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów marki JULIUS-K9® dla psów towarzyszących, sportowych, dla psów pracujących, psów przewodników i psów wymagających rehabilitacji oraz ich opiekunów. JK9 to profesjonalny sprzęt nie tylko dla profesjonalistów.

e-mordka.pl - DOGS, CATS & LIFESTYLE - sprytne akcesoria dla psa, kota i opiekuna