Terminy realizacji zamówień

- u nas możesz liczyć na szybką wysyłkę

Zwykle zamówione produkty wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego.

Termin wysyłki podany jest przy każdym produkcie, więc dokładnie wiesz kiedy go wyślemy. Jeśli produkt ma warianty: rozmiar / kolor / itp., należy wybrać wszystkie interesujące Cię warianty, aby termin wysyłki został określony

Dokładamy starań, aby stany magazynowe były na bieżąco aktualizowane, mimo to może zdarzyć się, że wybrany produkt z jakiś względów okaże się niedostępny  (błąd magazynowy, brak aktualizacji, uszkodzenie towaru) - to się zdarza wyjątkowo rzadko, ale poinformujemy Cię o tym i postaramy się jak najszybciej dostarczyć produkt.

W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia zakupisz towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla produktu o najdłuższym terminie.

Termin realizacji oznacza przekazanie zapakowanego zamówienia kurierowi / doręczycielowi / ew. pozostawienia do odbioru osobistego.

Jeśli szukasz produktu, który jest aktualnie niedostępny - napisz do nas, sprawdzimy co możemy zrobić, aby go sprowadzić i w jakim terminie.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na termin realizacji plakietek indywidualnych (z podanym przez Ciebie tekstem lub indywidualną grafiką) oraz Psich Bufetów ich termin realizacji mogą być wydłużone.