Terminy realizacji zamówień

Termin wysyłki podany jest przy każdym produckie, a jeśli produkt ma warianty: rozmiar / kolor / itp., należy wybrać wszystkie interesujące Cię warianty, aby termin wysyłki został określony.

Dokładamy starań, aby stany magazynowe były na bieżąco aktualizowane, mimo to może zdarzyć się, że wybrany produkt z jakiś wzgledów okaże się niedostępny  (błąd magazynowy, brak aktualizacji, uszkodzenie towaru), poinformujemy Cię o tym i postaramy się jak najszybciej dostarczyć produkt.

W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia zakupisz towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie - ta zasada nie dotyczy plakietek indywidualnych Julius-K9, które wyślemy niezależnie od innych zamówionych produków i wybranych sposóbów dostawy, listem poleconym.

Termin realizacji oznacza przekazanie zapakowanego zamówienia kurierowi / doręczycielowi / pozostawienia do odbioru osobistego.

Jeśli szukasz produktu, który jest aktualnie niedostępny - napisz do nas, sprawdzimy co możemy zrobić, aby go sprowadzić i w jakim terminie.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na termin realizacji plakietek indywidualnych (z podanym przez Ciebie tekstem lub indywidualną grafiką) - ich termin realizacji może wnieść nawet ok. 8 tygodni.