Jak marka JULIUS- K9® stała się znana i doceniana na całym świecie

Wyjście na spacer jest dla zdecydowanej większości psów ekscytującym momentem, dlatego przy zapinaniu szelek są one zwykle szczęśliwe i z tego względu niespokojne. W takich sytuacjach ani nam opiekunom, ani naszym psom nie pomagają szelki złożone ze skomplikowanych pasków, gdzie myli się nam ich przód z tyłem, czy których zakładanie wymaga specjalnego ustawienia czworonoga lub nastręcza innych trudności. Nic więc dziwnego, że miliony miłośników zwierząt od wielu lat oczekiwało i poszukiwało rozwiązania zapewniającego wygodne, sprawne i szybkie założenie szelek przed wyjściem na spacer. Podobne oczekiwania i potrzeby stawiała także zawodowa armia oraz służby państwowe i ratownicze dla swoich psów pracujących.

Zapotrzebowanie na solidną, bezpieczną, ale i wygodną oraz szybką w zakładaniu uprząż rozpoznał wynalazca Sebő Gyula, który stoi za austriacko-węgierską nazwą marki JULIUS-K9®, i wprowadził ten innowacyjny produkt na rynek akcesoriów spacerowych dla psów.

Od ponad 20 lat właściciel marki JULIUS-K9® stale doskonali się, testuje i pracuje nad osiągnięciem postawionego sobie celu, by wszystkie chwile z psami były szczęśliwe. Jego ideą jest aby każdy pies i jego opiekun mogli spędzać przyjemne chwile, niezależnie od rutynowych czynności, takich jak codzienne spacery, uprawianie sportu z psami lub wykonywanie zadań służbowych.

Historia kultowej uprzęży zaczęła się w 1997 roku. Pierwsza uprząż K9® Powerharness została skonstruowana i wykonana w rodzinnej firmie wielkości garażu i była to pierwsza uprząż, która oferowała opiekunom psów rozwiązania niespotykane nigdy wcześniej -  elastyczny uchwyt na latarkę na specjalnie ukształtowanej części uprzęży w kształcie siodełka, plakietek mocowanych po obu stronach uprzęży na silny rzep z wybranymi komunikatami, odblaskowymi elementami, jak pas piersiowy i krawędzie uprzęży, regulowany pasek na klatkę piersiową, do którego można dopinać specjalne elementy dodatkowe w zależności od budowy klatki piersiowej psa. Kolejne innowacje to torby boczne i sakwy czy ​​wbudowane zamykane uchwyty, które pomagają podczas podnoszenia psa.

Niezwykłe cechy użytkowe i niezawodność uprzęży K9® Powerharness zostały docenione i potwierdzone przez fakt, że uprzęże te są powszechnie wykorzystywane przez austriackie oraz niemieckie służby ratunkowe oraz armię od 2003 roku.

Marka JULIUS- K9® nie spoczywa jednak na laurach, stale udoskonala swoje produkty, by były jeszcze bardziej perfekcyjnie.

W 2010 roku na rynek trafiły uprzęże IDC® Powerharness  - ulepszony i zaktualizowany następca K9® Powerharness, który był pierwszą uprzężą JULIUS-K9® - i w 2014r. w konkursie Dogs Awards organizowanym przez German Dogs Magazin, zdobywają pierwsze miejsce w kategorii akcesoriów dla psów, w roku 2015 węgierską nagrodę dla najlepszego produktu Product Grand Prize, a w 2017 roku marka JULIUS-K9® zdobyła nagrodę "najbardziej ulubionej marki" na Pet Fair Asia w Szanghaju.

Model IDC® to pierwsza na świecie uprząż, której anatomiczne dopasowanie oraz zalety w przypadku prowadzenia psa za pomocą smyczy wspomagają obliczenia fizyczne i trygonometryczne!

Najważniejszą innowacją uprzęży jest nachylenie pasa piersiowego w najbardziej optymalny sposób, aby rozproszyć działające na psa obciążenia oraz pozostawić możliwość późniejszego przymocowania różnych rodzajów pasów piersiowych (pasy w kształcie litery Y z podszyciem lub bez), pozwalającym dodatkowo odciążyć część szyjną. Dzięki tym innowacjom i możliwościom modele IDC® stały się ulubionymi i najchętniej kupowanymi uprzężami, a JULIUS-K9® jest dziś jedną z największych marek sprzętów i akcesoriów spacerowych dla psów w Europie i na świcie.

Produkty marki JULIUS-K9® z Węgier trafiają na wszystkie kontynenty, są nagradzane prestiżowymi nagrodami i zdobywają zaufanie milionów użytkowników – psów i ich opiekunów.

Wielu zadowolonych właścicieli psów używa produktów marki JULIUS-K9® od wielu lat, dzieląc się z producentem fascynującymi opowieściami o zadowoleniu opiekuna i psa z uprzęży, co jest niezwykle miłe i budujące, ale nie zaskakuje producenta, który wie, że jego produkty to efekt wiedzy, doświadczenia i doskonałej jakości.

Kiedy opiekun psa, który kupuje uprząż marki JULIUS-K9®, może być pewien, że każdy produkt przed wypuszczeniem na rynek, przechodzi przez długi okres testowy, kontrole jakości i jest opiniowany przez ekspertów. Ponadto warto wiedzieć, że do produkcji uprzęży wykorzystywane są komponenty wysokiej jakości m.in. pasy z Niemiec, sprzączki wykonane ze szwajcarskich materiałów, a produkt jest  kontrolowany za pomocą testów rozciągania i różnych testów obciążeniowych.

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu dla swojego psa i chciałbyć aby jego szelki były wygodne i bezpieczne, to zwróć uwagę na znane na całym świecie produkty JULIUS-K9®, ponieważ są one sprawdzone: https://www.e-mordka.pl/strefa-psa/akcesoria-i-wyposazenie/julius-k9

Źródło: https://julius-k9.com

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię