Jesteśmy dystrybutorem produktów Julius-K9 w Polsce

Jesteśmy dystrybutorem produktów Julius-K9® w Polsce

Znana i ceniona marka oferująca akcesoria spacerowe i sportowe dla psów i ich opiekunów Julius-K9 przyjęła nas do grona europejskich dystrybutorów. Jesteśmy dumni, że możemy oferować Wam wysokiej jakości produkty cechujące wytrzymałością, uniwersalnym designem i innowacyjnością.

Dlaczego o tym piszemy? Dystrybuotrem jesteśmy już od dłuższego czasu, jednak zdaliśmy sobie sprawę, że warto to oficjalnie potwierdzić, gdyż u nas możecie otrzymać informacje z pierwszej ręki czy też potwierdzić dostępność lub najbliższe dostawy określonych produktów. Możecie także złożyć zamówienia na produkty spoza oferty czy produkty aktualnie nie dostępne, na zamówienie.

Produkty marki Julius-K9 są poddawane wielu testom, co ma dla nas niebagatelne znaczenie, bo mamy pewność, że te produkty są sprawdzone i bezpieczne. Wieloletnie doświadczenie i różne testy, w tym biomechaniki ruchu, które przeprowadza producent to gwarancja, że konstrukcja szelek, uprzęży i innych akcesoriów nie są dziełem przypadku. Takie testy są czasochłonne i kosztowne, wymagają wykonania prototypów i często zmiany koncjepcji czy projektu - nie każdego na stać, ale dla marki Julius-K9 dobro zwierząt jest najważniejsze.

Marka Julius-K9 odgrywa ważną rolę na rynku akcesoriów dla psów i ich opiekunów. Wyróżnia je jakość i wzornictwo uprzęży oraz akcesoriów dla psa i przewodnika, pierwotnie tworzonych dla psów pracujących, ratunkowych i policyjnych, a obecnie dostępnych dla każdego właściciela  i jego psa.

Uprzęże i szelki z wymiennymi napisami stały się niezwykle modne i lubiane, stworzyły system komunikacji dzięki "wiadomościom" na wymiennych rzepach mocowanych do szelek i uprzęży.

Produkty dostępne są dla psów w każdym wieku i każdej wielkości - 9 wariantów rozmiarowych i niezliczona ilość kolorów daje opiekunom ogromny wybór i możliwość dostosowania produktów do ich indywidualnych potrzeb i gustów.

Poza akcesoriami dla psów marka Julius-K9 oferuje także akcesoria spacerowe dla opiekuna, ciekawe rozwiązania do spacerów po zmroku, do wycieczek nad wodę, do biegania czy dla psów potrzebujących specjalnych uprzęży, np. rehabilitacyjnych.

Sprzęt spacerowy i akcesoria Julius-K9 znajdziesz tutaj

Obecnie miliony psów i ich opiekunów używa produktów marki Julius-K9 oraz IDC na całym świecie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię