Najbardziej nagradzane szelki dla psa na świecie

Oskar designu dla psich szelek

Red Dot Design - marzy o niej wielu projektantów, to prestiżowa nagroda, którą nie łatwo zdobyć. Tysiące zgłoszeń, jury składające się z 50 międzynarodowych ekspertów i ostre jak brzytwa kryteria obejmujące m.in. stopień innowacyjności, ergonomię, funkcjonalność, trwałość czy ekologię. Nagrodzone produkty i projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum w Essen.

logo Red Dot Desigh Award

I oto w 2019 rokui nagrodę zwaną oskarem designu zdobywają szelki dla psa.

Historia sukcesu IDC® LongWalk

Każdy produkt ma swój niewidzialny początek, gdzieś w głowie jego twórcy, który na tym etapie nie myśli o nagrodzie, a raczej o tym, by produkt dobrze służył i spełniał oczekiwania odbiorców, nie tylko wizualne.

I tak zaczęła się historia sukcesu IDC®LongWalk – po czterech latach prac rozwojowych uzyskały swój ostateczny kształt. Celem Gyuli Sebő, przedsiębiorcy i twórcy marki Julius-K9®, a także trenera i miłośnika psów, było stworzenie szelek dla psa, które są komfortowe nie tylko dla psa, ale także dla przewodnika trzymającego smycz.    

pies w górach w szelkach idc long walk

Szelki dla psa IDC LongWalk miały swoją premierę w 2019 roku i od tego czasu zebrały liczne nagrody  za design i innowacyjność:

  • w 2019 roku – prestiżowa nagroda Red Dot Award w dziedzinie wzornictwa,
  • w 2020 roku – nagroda German Design Award oraz Grand Prix Innowacji Węgier,
  • w 2021 roku – zwycięzca w kategorii Travel, Sports & Outdoor Goods podczas German Innovation Award,
  • w 2021 roku – tytuł „Najbardziej innowacyjne szelki dla psa przyjazne dla stawów 2021” nadany przez brytyjski magazyn

szelki dla psa idc long walk z nagrodami

Jesteśmy dumni, że taki produkt powstał dla psów i posiadamy go w swojej ofercie oraz, że możemy współpracować z marką, która mówi „sprawdzam”, stale bada i udoskonala swoje produkty.

Najwyższa jakość, którą prezentuje Julius-K9®opiera się na 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu i produkcji uprzęży i szelek dla psów.

 

Jaki jest sekret IDC®LongWalk?

Szeki dla psa IDC LongWalk to szelki typu guard, które zawierają w sobie kilka innowacji i ulepszeń.

Szelki dla p Kiedy Twój pies jest w ruchu, jego ciało w każdej chwili przybiera inny kształt. IDC®Longwalk to uprząż zaprojektowana, aby dostosować się do tego procesu i przez cały czas podążać za ciągłą zmianą.

SEBŐ „JULIUS” GYULA - Julius-K9®, CEO

właściciel marki Julius-Kp=9

IDC®LongWalk to uprząż zaprojektowana specjalnie do długich spacerów z psem, której główną innowacją jest system Duo-Flex® składający się z elastycznych pierścieni i elementów.

System DuoFlex® pozwala pasom barkowym na ciągłe dostosowywanie się do ruchu psa na każdym kroku, dzięki czemu pies „wyczuwa” szelki tylko wtedy, gdy chcesz go zatrzymać lub przytrzymać.

Elastyczne jest także mocowanie zapięcia na smycz, co dodatkowo powoduje, że i właściciel odczuwa zmniejszony negatywny wpływ, gdy smycz jest napięta lub pies szarpnie. Natomiast gdy pies jest spuszczony ze smyczy, może poruszać się tak swobodnie, jakby nie miał na sobie szelek.

Szelki dla psa IDC®LongWalk zostały zaprojektowane z myślą o długich spacerach z psem, więc kiedy uciekasz z miasta, nie jesteś jedyną osobą, która ma możliwość założenia wygodnego sportowego sprzętu…

spacer z psami w szelkach idc long walk

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię