biegam z psem

Bieganie z psem

Biegasz z psem? To świetnie!

Mamy akcesoria, które pomogą Wam cieszyć się z wspólnej aktywności. Mamy smycze rozciągliwe, tzw. smycze z amortyzatorem i pasy do biegania.

Nasz zestaw do biegania z psem został opracowany ze specjalistami, dlatego zawiera wszystko co niezbędne podczas tej aktywności.

Pas biodrowy do biegania z psem posiada pętle na nogi, które zwiększają stabilność. W zestawie otrzymujesz także smycz amortyzowaną  i wygodną saszetkę na drobiazgi.

Największa zaleta to to, że masz wolne ręce - możesz wygodnie biegać z psem.

Bieganie z psem to doskonała aktywność dla Ciebie i Twojego pupila - nasze produkty będą wspierać wasze treningi!

Podczas sportu cenisz sobie wygodę, ale wychodząc z domu trzeba wziąć kilka drobiazgów, jak klucze, telefon, przysmak dla psa? Bieganie z wyładowanymi kieszeniami nie należy do przyjemnych. Dzięki naszym akcesoriom schowasz to, co potrzebne w saszetce mocowanej do pasa do biegania. Dopniesz do niego także smycz. Wolne ręce pomogą utrzymać Ci prawidłowy rytm biegu. Twój pies także będzie mógł biec z tobą wygodnie i bezpiecznie.

Wolne ręce podczas biegania i komfort dla psa

Nasz pas sprawdzi się także podczas innych aktywności, jak Nordic Walking, biegi narciarskie, sportowe zawody z psem.

Zestaw do biegania z psem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Ty potrzebujesz wolnych rąk, a Twój pies smyczy z amortyzatorem, by w pełni i w komforcie czerpać przyjemność ze wspólnej aktywności.