biegam z psem

Znana i ceniona marka oferująca akcesoria spacerowe i sportowe dla psów i ich opiekunów -  Julius-K9, cechujące się wysoką jakością, wytrzymałością i uniwersalnym designem.

Marka Julius K-9 odgrywa ważną rolę na rynku akcesoriów dla psów i ich opiekunów. Wyróżnia jakość i wzornictwo uprzęży oraz akcesoriów dla psa i przewodnika, pierwotnie tworzonych dla psów ratunkowych i policyjnych, a obecnie dostępnych dla każdego właściciela  i jego psa.

Uprzęże i szelki z wymiennymi napisami stały się niezwykle modne i lubiane, stworzyły system komunikacji dzięki "wiadomościom" na wymiennych rzepach mocowanych do szelek i uprzęży.

Produkty dostępne są dla psów w każdym wieku i wielkości - 9 wariantów rozmiarowych i niezliczona ilość kolorów daje opiekunom ogromny wybór i możliwość dostoswania produktów do ich indwyidualnych potrzeb i gustów.

Poza akcesoriami dla psów marka Julius K-9 oferuje także akcesoria spacerowe dla opiekuna, ciekawe rozwiązania do spacerów po zmroku, do wycieczek nad wodę, do biegania czy dla psów potrzebujących specjalnych uprzęży, np. rehabilitacyjnych.

Obecnie miliony psów i ich opiekunów używa produktów marki Julius-K9 oraz IDC na całym świecie.