Miski dla psa, Psie meble

Dla psa ważne są codzienne rytuały, a rytuał posiłków, jest jednym z najważniejszych. Pewnie zauważyłeś, że Twój pies budzi się gdy zbliża się pora posiłku lub po prostu wie, że to już i wyczekuje na podanie posiłku do miski.

Bardzo ważne jest też zapewnienie stałego miejsca spożywania posiłków, by pies nie stresował się nagłym brakiem misek w ustalonym miejscu.

Jak wybrać miskę dla psa?

Przede wszystkim warto mieć komplet dwóch misek - na wodę oraz na karmę. Decydując się na konkretny model miski weź pod uwagę wielkość swojego psa, a jeśli decydujesz się na stojak z miskami, to także weź pod uwagę wielkość pieska, by nie miał on problemy z dosięgnięciem do pokarmu czy wody.

Wybierając miskę dla psa weź pod uwagę także materiał z jakiego jest ona wykonana, łatwość czyszczenia i trwałość.

W sklepie e-mordka.pl znajdziesz miski i stojaki na miski z najwyższej jakości materiałów.

Jak karmić psa w podróży?

Podczas podróży czy dłuższych wycieczek postaw na miski i poidełka turystyczne. Miski podróżne są zwykle składane i łatwe w utrzymaniu czystości. Nie zajmą dużo miejsca i ważą nie wiele, a są bardzo praktyczne.

Miska dla psa ceramiczna, silikonowa czy metalowa?

Na e-mordka.pl znajdziesz miski dla psa z różnych materiałów, w tym miski ze stali nierdzewnej oraz miski ceramiczne. Podróżne miski dla psa najczęściej wykonane są z silikonu.

Oferujemy także stojaki i podstawki na miski, które świetnie wpasują się w nowoczesny wystrój domu. To swoiste psie meble ;)

Większość naszych stojaków na miski możemy spersonalizować.