akcesoria do szelek JULIUS-K9®

Akcesoria do szelek i uprzęży Julius-K9, Torby do szelek dla psa, Smycze samochodowe, Pasy piersiowe do szelek, Saszetki na przysmaki

Od adapterów do pasów bezpieczeństwa, po odblaskowe plakietki oraz torby i sakiewki - mamy szeroki wybór akcesoriów i dodatków do uprzęży i szelek dla psa.

Akcesoria do szelek i uprzęży Julius-K9 sprawiają, że szelki są jeszcze bardziej wszechstronne i praktyczne. Akcesoria są łatwe w montażu - możesz je zakładać i ściągać kiedy chcesz.

Jedne szelki wiele możliwości - innowacyjne akcesoria dla psa

Szelki swojego psa możesz udoskonalić o wymienne plakietki z napisami, dzięki którym komunikujesz się z otoczeniem bez zbędnych słów i tłumaczeń.

Na naszej stronie możesz zamówić:

  • napisy standardowe, np. NIE GŁASKAĆ, PRACUJĘ, PIES PRZEWODNIK,GANGSTER, itp.,
  • napisy z własną treścią, np. imię psa, nr telefonu,
  • napisy do szelek zwykłe, odblaskowe lub świecące w ciemności,

W naszym sklepie znajdziesz też pasy stabilizujące i rozpraszające nacisk - tzw. pasy dyspersyjne, które rozproszą nacisk gdy pies ciągnie lub pracuje.

Mamy także pas Y-Front Control, który pozwoli Ci przekształcić tradycyjne szelki Julius-K9 w szelki treningowe. Pas Y-FrontControl posiada ring do zaczepienia smyczy z przodu, dzięki któremu gdy szkolisz psa możesz m.in. w danej sytuacji przekierować uwagę psa na siebie.

Do szelek i uprzęży marki Julus-K9 możesz także dołączyć praktyczne torby i sakwy. To świetne rozwiązanie pozwoli Ci schować niezbędne drobiazgi czy drobne zakupy, które może nieść Twój pies. Torby do szelek Julius-K9 występują w różnych rozmiarach dostosowanych do rozmiarów szelek:

  • sakiewki do szelek - są idealne na drobne rzeczy i dostępne do wszystkich rozmiarów szelek,
  • torby boczne - tu schowasz więcej, są naprawdę pojemne i dostępne do szelek od rozm.0

Podróżujesz samochodem z psem? Sprawdź nasze zapięcia i smycze samochodowe!

Innowacyjne akcesoria marki Julius-K9 udoskonalą Wasze spacery.